Nuo pat įkūrimo 1931 m. inovacijos, tikslumas, aukšta kokybė, patikimumas, tvarumas ir aptarnavimas buvo JURA verslo pagrindas. Atstovaudama vieninteliam prekės ženklui pasaulyje, Šveicarijos įmonė išskirtinai užsiima aukščiausios kokybės automatinių kavos aparatų, skirtų kavos gėrimams gaminti, kūrimu ir aiškiai įsitvirtina rinkoje kaip šios srities specialistė.

Kavos aparatai

Puikios kokybės kavos gėrimai

JURA automatiniai kavos aparatai siūlo nepriekaištingą kavos kokybę, paprastą valdymą ir puikų dizainą. Naudodami JURA, vienu mygtuko paspaudimu visada galėsite mėgautis įvairiais kavos gėrimais - iš šviežiai maltų pupelių, o ne iš kapsulių.

Papildoma įranga

Kavos aparato priedai
Priedai, idealiai priderinti prie JURA automatinių kavos aparatų, puodelyje suteikia puikių kavos gėrimų ir garantuoja maksimalų malonumą.

Valymo priemonės

Valymo priemonės, dezinfekcija

Originalių JURA priežiūros produktų naudojimas garantuoja nepriekaištingą higieną ir apsaugą. Visos apsaugos formulės yra optimaliai pritaikytos JURA automatinių kavos aparatų programoms ir medžiagoms.

Indai kavai

Indai kavai
Puiki kava pateikiama, pačiu elegantiškiausiu būdu

Tai JURA

Neatsilikti nuo laiko
Nuo 1931 metų Šveicarijos bendrovė „JURA Elektroapparate AG“ kuria modernią aukštos kokybės buitinę techniką. Būdama automatinių espreso kavos aparatų pradininkė, JURA yra pirmaujanti buitinių prietaisų gamintoja nuo devintojo dešimtmečio vidurio. Šiandien bendrovė naudoja savo patirtį ir žinias, kurdama pusiau profesionalią įrangą biurams ir maitinimo įstaigoms.
Tradicinis Šveicarijos prekės ženklas šiandien žinomas visame pasaulyje. Pagrindinė įmonės buveinė yra Niederbuchsiten, Šveicarija. JURA turi savo dukterines įmones Vokietijoje, Austrijoje, Nyderlanduose, JAV, Didžiojoje Britanijoje ir Pietryčių Azijoje. Daugelyje pasaulio šalių JURA pristato savo produktus glaudžiai bendradarbiaudama su platintojais.

Pionieriaus dvasia ir naujovių troškulys
Mūsų inžinieriai visas jėgas skiria JURA automatinių kavos aparatų kūrimui ir siekia pasiekti idealią kavos kokybę vienu mygtuko paspaudimu, naudojant tik šviežiai maltas kavos pupeles. Neprilygstamų rezultatų siekimas buvo ir tebėra paskata JURA nuolat kurti naujas technologijas, kurios vienu mygtuko paspaudimu gali užtikrinti nepriekaištingą visos kavos asortimento kokybę.

Puikus dizainas
Šveicarijos dizainas ir architektūra pelnė aukščiausią reputaciją visame pasaulyje. JURA sujungia aiškias, išraiškingas formas su išskirtinėmis medžiagomis, turinčiomis didelį tikslumą ir bekompromisį darbą, kad sukurtų interjero dizaino elementus, kurie daugelį metų taps jų savininkų pasididžiavimu su išraiškingumu, stiliumi ir autentiškumu.
JURA mano, kad dizainas yra sėkmingas, jei po daugelio metų produktas vis dar daro naują įspūdį ir atrodo mažai naudojamas. Tarptautiniu mastu pripažintų dizaino apdovanojimų, tokių kaip „Red dot“ dizaino apdovanojimas, „iF Product Design Award“, „GOOD Design Award“, „Design Plus Award“ ar „Plus X Award“, apdovanojimas yra ir pripažinimas, ir motyvacija JURA toliau kurti aukščiausios klasės optinius malonumas ....

Intuityvus valdymas
Nors klasikinis kavos gėrimų gaminimo kavos baruose menas priklauso nuo baristės įgūdžių ir patirties, JURA kavos aparatuose išmanioji elektronika iš visų techniškai sudėtingų komponentų procesų supina vieną kavos kultūros simfoniją. Visą kavos asortimentą galima patogiai paruošti vienu mygtuko paspaudimu arba palietus ekraną pirštu. Gerai apgalvota valdymo koncepcija, įvairios programavimo galimybės, taip pat RFID technologijos ir programos mobiliesiems telefonams-visa tai daro operaciją intuityvią ir padeda bet kuriuo metu realizuoti gėrimą pagal Jūsų individualius skonio pageidavimus. Vartotojo nurodymai su teksto ir vaizdo palaikymu palengvina kavos aparato valdymą ir patikimai veda jį per visas aptarnavimo programas.

Tobula kavos kokybė

Kai nuspręsite JURA automatinio kavos aparato naudai, tikrai galėsite laisvai rinktis iš neribotos šviežių kavos pupelių įvairovės. Patentuotos JURA technologijos leidžia išgauti geriausią iš bet kokio kavos mišinio ir bet kokio skrudinto kavos pupelių. Dėl automatinio miltelių buvimo atpažinimo galima net naudoti antro malimo kavą. Tobulas malonumas garantuotas.

Lengva prižiūrėti
Tarptautinė nepriklausoma tikrinimo organizacija „TÜV Rheinland“ suteikė JURA automatinių kavos aparatų mikrobiologinio grynumo sertifikatą, suteiktą pagal griežtus kriterijus. Jis patvirtina, kad originalūs JURA priežiūros produktai, idealiai pritaikyti elektroniniu būdu valdomoms programoms, garantuoja TÜV sertifikuotą higieną ir visų JURA automatinių kavos aparatų švarą.

Draugiškumas aplinkai
JURA aiškus atsakomybės už aplinką jausmas yra toks pat svarbus kaip ir išteklių bei energijos taupymas. Todėl JURA daugiausia dėmesio skiria automatinių kavos aparatų kūrimui ir tikros kavos gėrimui - iš šviežiai maltų pupelių, o ne iš kapsulių. JURA kuria kavos aparatus taip, kad juos būtų galima aptarnauti daugelį metų ir jie suteiks jums kavos malonumą ilgą laiką. Ši filosofija aktyviai nukreipta prieš išmetimo psichologiją.

Pažangi išankstinio drėkinimo sistema (Intelligent Pre Brew Aroma System I.P.B.A.S.©) ir P.E.P.®


Prieš pat ekstrahavimo procesą malta kava sudrėkinama karštu vandeniu. Poros išsipučia ir kvapas pradeda skleistis. Išmanioji iš anksto paruošta aromato sistema (I.P.B.A.S. ©) paruošto vandens kiekį pritaiko prie pasirinkto maltos kavos kiekio. Dėl šio tiesioginio virimo proceso visi aromatai patenka į puodelį, papildytą aksominiu kavos kremu.

Pulsų ištraukimo procesas (P.E.P.®) optimizuoja ištraukimo laiką. Ruošiant ristretto ir espreso kavą, karštas vanduo dabar spaudžiamas per trumpą laiką per maltą kavą. Tokiu būdu garantuojamas intensyvus aromatas net ir kavoms, kurių paruošimo laikas trumpas.

Pažangi vandens tiekimo sistema (Intelligent Water System, I.W.S.®)


Naujausios kartos automatiniai kavos aparatai turi nuotolinį ryšį su keičiamu filtru. RFID technologijos dėka automatinis kavos aparatas prijungtas prie filtro kasetės. Filtras atpažįstamas ir atitinkami kavos aparato nustatymai atliekami automatiškai. Naudoti filtrus dar niekada nebuvo taip paprasta ir patikima.

Smulkių putų technologija


Šiuolaikinės purkštukų veikimo technologijos leidžia paruošti neregėtos aukštos kokybės pieno putas. Dėl šios technologijos pieno putos tampa smulkiai porėtos ir tankios, o tai suteikia švelnią kreminę, saldžią konsistenciją.

Purkštukai turi dvi atskiras kameras, kuriose pienas putojamas kelis kartus. Burbulai nesusidaro, nes jie plyšta putojimo proceso metu, todėl pieno putos tampa tirštos ir smulkiai poringos. Trys antgaliai purkštukų dozatoriuje papildomai blokuoja pieno putų tekėjimą, kad putos lėtai ir tolygiai tekėtų į puodelį. "

Kavos malūnėlis Aroma +

Aukštos kokybės „Aroma +“ malūnėlis sumažina šlifavimo laiką ir triukšmo lygį iki 50%. Konstrukcijos geometrija ir pažangi pavarų jungtis užtikrina vienodus šlifavimo rezultatus per visą mašinos tarnavimo laiką.