Gerai pasirinkti priedai gali patikti bet kurio išmaniojo telefono savininkui! Kokie priedai tinka Jums ir Jūsų mobiliąjam numylėtiniui?

Apsauginiai dėklai ir piniginės

Šiais laikais išmanieji telefonai yra nepakeičiami, tačiau brangūs ir trapūs įrenginiai. Todėl būtina geras telefono apsauginis dėklas ar piniginė. Tokių sprendimų yra daug, o vertingiausius dažnai siūlo patys išmaniųjų telefonų gamintojai. Tuo pačiu metu jie yra brangūs, tačiau gali pasiūlyti puikią kokybę.

telefona vaki

Trečiųjų šalių gamintojai siūlo įvairius modelius, atitinkančius bet kokį skonį, todėl gali būti įgyvendintos visos fantazijos apie Jūsų telefono dėklo spalvą ir išvaizdą. Svarbiausia nesusipainioti dideliame pasirinkime ir pasirinkti variantą, kuris tinka Jūsų modeliui!

Apsauginiai stiklai

Apsauginis stiklas, ypač grūdintas, vietoj brangaus ir subtilaus telefono ekrano sugeria smūgius ir įbrėžimus. Dėl apsauginio stiklo išmanieji telefonai gali išgyventi dūžio, o nukentės labai nebrangus lipdukas, kurį lengvai galima perklijuoti savo rankomis.

austinas

Ausinės

Daugeliui iš mūsų išmanusis telefonas tapo kone vieninteliu muzikos klausymo būdu. Paprastai daug laiko praleidžiame grįždami iš darbo į namus, klausydamiesi muzikos, garsinių knygų ir kartais net žiūrėdami mėgstamus serialus. Geros ausinės čia yra nepakeičiamos!

Patogiausios, be abejo, bus didelės belaidės ausines  (Bluetooth).

Tačiau jos netinka visiems, ypač dėl dydžio, nepaisant to, kad jos suteikia geriausią garsą.

Ausinės beveik nematomos ausyse, tačiau ne visi mėgsta į ausis įkištų plastikinių elementų pojūtį. Pasirinkus ausines - įsitikinkite, kad rinkinyje yra keli keičiami skirtingų dydžių ausų antgaliai - tada tokio tipo ausinės tik džiugins savininkus. Maloni ausinių premija bus įmontuotas mikrofonas ir garso reguliavimas - labai patogu priimti gaunamą skambutį nenustojant klausytis muzikos, o tada be nereikalingų manipuliacijų grįžti prie mėgstamos dainos.

Atminties kortelės

Atminties kortelė leidžia išplėsti vidinę išmaniojo telefono atmintį, kurios, kaip taisyklė, nepakanka visiems. Muzika, programos, žemėlapiai, knygos - visa tai užima daug vietos, todėl pravers talpi atminties kortelė.

Mes rekomenduojame pasirinkti kortelę su didžiausia talpa, kurią palaiko Jūsų išmanusis telefonas - šią informaciją lengva gauti gamintojo svetainėje. Svarbus parametras yra greitis, kuriuo atminties kortelė gali veikti - tai vadinamoji „greičio klasė“ - kuo ji didesnė, tuo greitesnė kortelė bus. Minimaliausia, mūsų nuomone, yra 10 klasė, tačiau kortelės, palaikančios gerą greitį, veiks dar geriau, jos priskiriamos UHS

Belaidės kolonėlės

Žinoma, telefone įmontuoti garsiakalbiai gali suteikti gerą garsą, tačiau vargu ar tai galima pavadinti aukšta kokybe. Norėdami klausytis aukštos kokybės muzikos iš savo išmaniojo telefono, įsigykite belaidę Bluetooth kolonėlę ir mėgaukitės geru garsu atostogaudami ar net keliaudami!

portatīvie skaļruņi
Yra labai platus belaidžių garsiakalbių pasirinkimas, kurie skiriasi dydžiu, galia ir įmontuota baterijos talpa. Paprastai, kuo daugiau garsiakalbių yra įdiegta, tuo geresnė garso kokybė. Yra net modelių su įmontuotu žemų dažnių garsiakalbiu!

Norint išties kokybiško garso, rekomenduojame rinktis įrenginius, kuriuose yra bent du garsiakalbiai ir galia ne mažesnė kaip 5 vatai. Puiki premija bus mygtukų buvimas, leidžiantis ne tik reguliuoti garsumą, bet ir priimti gaunamus skambučius bei pasirinkti šiuo metu reikalingą garso šaltinį.

Valymo priemonės

Išmanųjį telefoną laikyti švarų rekomenduojama kiekvienam savininkui: maloniau naudotis tvarkingu prietaisu, o prižiūrimas telefonas tarnaus ilgiau. Rekomenduojame naudoti ekrano valymo priemones.