Apple iMac ir Mac Mini staliniai kompiuteriai, kaip ir nešiojamieji kompiuteriai, yra novatoriški, greiti, kokybiški ir, žinoma, nuostabiai patrauklaus dizaino. IMac yra klasikinis „viskas viename“ kompiuteris (vienblokis korpusas), o tai reiškia, kad visi kompiuterio komponentai, įskaitant monitorių, yra sumontuoti viename gražiame aptakiame aliuminio korpuse. Nepaisant ekrano versijos, visuose Apple viskas viename kompiuteriuose yra belaidė Magic klaviatūra ir Magic Mouse 2. Į naująjį iMac iš anksto įdėta visa, ko reikia naudoti. Ploname korpuse yra puikūs stereofoniniai garsiakalbiai, du mikrofonai ir galinga didelės raiškos FaceTime HD internetinė kamera, galinti pateikti ryškius vaizdo įrašus net esant silpnam apšvietimui. Nepaisant versijos, Jūsų kompiuteryje yra keturi USB 3 prievadai, du „Thunderbolt 2“ prievadai, standartinis laidinis interneto ryšys ir SDXC kortelių skaitytuvas, o įmontuotas „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ užbaigia vaizdą.

Susidomėjote? Taigi aptarkime, kad rastume Jums tinkantį iMac ar Mac Mini?

iMac

Kompiuteris namams

Apple iMac 21,5 colių Full HD ekranas yra klasikinis namų kompiuteris, kuris gali užimti pagrindinę vietą Jūsų svetainėje. Full HD 1920x1080 ekrano skiriamosios gebos pakanka žiūrėti filmus, dirbti, ir žinoma, žaisti paprastus kompiuterinius žaidimus. Ekonomiškas 1,6 GHz Intel Core i5 dviejų branduolių procesorius gali susidoroti su įprastomis užduotimis, o erdvus kietasis diskas leis saugoti daugybę filmų, muzikos ir nuotraukų.

Versija su galingesniu, keturių branduolių Core i5 procesoriumi, kurio dažnis yra 2,8 GHz, taip pat aprūpinta galingesne vaizdo plokšte - Iris Pro Graphics 6200, tuo tarpu taikymo galimybės gerokai išplėstos: galite naudoti kelias galingas programas tuo pačiu metu žaidimai veiks kokybiškiau. Jei Jums nereikia itin didelės raiškos ekrano, tačiau svarbu kompaktiškas dydis ir didelis našumas, šis iMac yra geriausias pasirinkimas Jums!

Stacionarus kompiuteris darbui ir mokslui

Apple iMac su 21,5 colio Retina ekranu yra galingas kompiuteris, kurio dalis yra aukštos kokybės ekranas, kurio skiriamoji geba yra 4K arba 4096x2304 pikseliai. 4K raiška leidžia mėgautis nematyta filmų kokybe, o tekstas ir nuotraukos kompiuterio ekrane atrodo geriau, nei spausdinti blizgiame žurnalo puslapyje.

Visuose iMac kompiuteriuose su 21,5 colio Retina ekranu yra galingi 3,1 GHz keturių branduolių Intel Core i5 procesoriai ir integruota Intel Iris Pro 6200 grafika.

Taigi pasirinkę iMac su 21,5 colių Retina ekranu gausite labai galingą, universalų namų kompiuterį su nuostabiu ekranu, kuris yra kompaktiškas ir puikiai atrodo bet kurioje namų aplinkoje.
iMac

Galingas kompiuteris žaidimams ir pramogoms

Apple iMac su 27 colių Retina ekranu yra kompiuteris, pro kurį negalite praeiti pro šalį, ir tai nėra tik didžiulis protu sunkiai suvokiamos kokybės ekranas! Ši iMac versija tinka labai plačiai. Pirmiausia, 27 colių ekranas leidžia žiūrėti filmus tokia raiška, kuri netgi viršija milžiniškų ekranų, randamų kino teatruose raišką. Žinoma, toks ekranas bus labai naudingas kompiuteriniams žaidimams, šiuo atveju bus pateisinama įsigyti versiją su keturių branduolių procesoriumi ir maksimalios talpos 2 TB „FusionDrive“ disku.

27 colių iMac turi itin galingą 3,2 arba 3,3 GHz Intel Core i5 keturių branduolių procesorių. Galimų vaizdo plokščių sąraše yra puikios neintegruotos AMD Radeon R9 M380, M390 ir M395, turinčios savo 2 GB GDDR5 vaizdo atmintį. Visos jos susitvarkys su šiandienos sudėtingais žaidimais, galingomis programomis ir užtikrins puikią vaizdo kokybę.

iMac

Ieškantiems galingo Apple stacionaro „viskas viename“, 27 colių iMac komplektuojama 1 TB ir 2 TB „FusionDrive“. Ši technologija sujungia tradicinių standžiųjų diskų ir progresyvių, ypač greitų „Flash“ diskų privalumus. Šios technologijos dėka žymiai pagreitinamos failų kopijavimo, informacijos paieškos, išsaugojimo ir apdorojimo operacijos, o tai ypač svarbu dirbant su vaizdo redagavimo programomis, muzikos programomis ir žaidimais.

Kompaktiškas kompiuteris

Mac Mini yra mažiausias Apple gaminamas stalinis kompiuteris. Nepaisant itin kompaktiško dydžio, jame yra daug įdomių funkcijų, dėl kurių Mac Mini yra puikus pasirinkimas:

  • Jei tik ketinate susipažinti su Apple kompiuterių technologijų pasauliu ir ieškote palyginti nebrangios pirmojo Mac;
  • Ieškote itin kompaktiško namų kompiuterio, kurį būtų lengva prijungti prie televizoriaus ir valdyti naudojant Apple Remote;
  • Jei jau turite monitorių, klaviatūrą ir pelę ir nusprendėte pereiti prie Apple kompiuterių, palikdami įprastus priedus.
    Mac Mini
Nepriklausomai nuo versijos, Jūsų staliniame kompiuteryje bus keturi USB 3 prievadai, vienas „Thunderbolt 2“, viena universali HDMI jungtis, standartinė „Ethernet“ jungtis laidiniam internetui ir SDXC atminties kortelių skaitytuvas, taip pat „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ belaidės sąsajos. . Apple mini kompiuteryje yra greiti Intel Core i5 procesoriai ir jis yra trijų versijų:
  1. Su 1,4 GHz procesoriumi, 4 GB RAM ir 500 GB standžiuoju disku. Puikiai tinka atlikti kasdienes užduotis, naršyti internete, naudotis socialiniais tinklais ir žiūrėti interneto televiziją.
  2. Su 2,6 GHz procesoriumi, 8 GB RAM ir 1 TB kietojo disko. Tinka daugybei užduočių, naudojant internetą, paprastiems žaidimams ir televizijai, dėl labai talpaus standžiojo disko, naudodamiesi šiuo kompiuteriu galite išsaugoti didelę filmų, muzikos ir nuotraukų kolekciją.
  3. Su 2,8 GHz procesoriumi, 8 GB RAM ir itin greitu 1 TB „FusionDrive“ standžiuoju disku. Dar greitesnė versija tiems, kurie nori maksimalaus našumo iš asmeninio kompiuterio, kuris tiesiogine to žodžio prasme telpa Jūsų delne. Ši Mac Mini versija puikiai tinka kūrybingiems žmonėms, dirbantiems su nuotraukomis, vaizdo įrašais ir įrašančiais muziką kompiuteryje.

Apple datori

Kaip pasirinkti tobulą Mac?

Pagrindinis klausimas, į kurį reikia atsakyti renkantis Apple stalinį kompiuterį, yra „Ar man reikia didelio, kokybiško monitoriaus?“ Jei vertinate itin aukštos raiškos nuotraukas, mėgstate žiūrėti filmus ir žaisti žaidimus, iMac tikrai tinka Jums, ir kuo didesnis ekranas ir kuo galingesnis procesorius, tuo geriau.

Jei vertinate kompaktiškumą, paprastumą ir jau turite monitorių ar televizorių, prie kurio galite prijungti naują Apple įrenginį, pasirinkite Mac Mini.