Laimėk Sennheiser CX 400BT Naujienos Prekių pristatymas Mokėjimo būdai Naudinga informacija Kontaktai
|
Skype chat
|
|
Prekių išdavimo vietos
S. Konarskio g. 2 - 99


Mokėjimo būdai RDE Lizingas
RDE Lizingas – nenorite mokėti visos sumos iš karto? Mokėkite dalimis!

RDE Lizingas – nenorite mokėti visos sumos iš karto? Mokėkite dalimis!

Mokėdami už prekes ar paslaugas, naudokitės RDE Lizingas paslauga – tai pati palankiausia, patogiausia ir greičiausia pirkimo išsimokėtinai nuoroda Lietuvoje!

Į pirkinių krepšelį dėkite norimą prekę, patvirtinkite savo pirkimą ir iš mokėjimo būdų pasirinkite RDE nuorodą. Mokėdami pasirinkite norimą terminą, mėnesinės įmokos dydį ir patogiai pasirašykite su Smart-ID/M. Parašas

RDE Lizingas yra itin greitas ir patogus mokėjimo būdas, kuris padės jums sudaryti pasirinkto laikotarpio mokėjimo grafiką. Minėtas mokėjimo būdas priima sprendimus realiu laiku, todėl padės atlikti pirkimą per mažiau nei 60 sekundžių.

DĖMESIO! Kiekvienas pirkimas išsimokėtinai yra finansinis įsipareigojimas. Prieš sudarydami pirkimo išsimokėtinai sutartį, susipažinkite su atitinkamos paslaugos sąlygomis ir prireikus pasitarkite su konsultantais. 

RDE Lizingas paslaugą siūlo UAB ESTO (reg. kodas 305219905).

RDE tipinės pirkimo išsimokėtinai sąlygos yra šios:

·          Palūkanos 9.90%

·          Sutarties mokestis nuo 0 eurų

·          Terminas iki 4 metų

 

Prašymą dėl RDE Lizingas paslaugos gali siųsti visi 18–70 metų amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiai.

 

 

Su kiekvienu finansavimo sprendimu yra susijusi rizika ir prievolės, todėl prieš pradedant naudoti paskolų produktus, prašome rūpestingai pagalvoti. Pavyzdžiui, esant 500 eurų paskolos sumai su 36 mėnesių 9.90 proc. fiksuotomis palūkanomis ir 0 eurų sutarties mokesčiu, bendros kredito kainos metinė norma yra 20.57 proc., mėnesinę įmoką sudaro 18.29 eurai, o vartotojo grąžinama bendra suma yra 658.44 eurai. Pirkimas išsimokėtinai yra finansinis įsipareigojimas, todėl prieš priimdami minėtą sprendimą atidžiai susipažinkite su sutarties sąlygomis, jeigu reikia, pasitarkite su UAB ESTO darbuotojais arba kitais konsultantais.

 
 
Palyginimui įkelta 0 prekių
Palyginti pasirinktas
Išvalyti
Prekių pristatymas | Apmokėjimo būdai | Kur galima atsiimti prekes