Laimėkite išmanųjį telefoną Naujienos Prekių pristatymas Mokėjimo būdai Naudinga informacija Kontaktai
|
Skype chat
|
|
Meniu
Prekių išdavimo vietos
S. Konarskio g. 2 - 99


Naudinga informacija Kaip išsirinkti? Kaip išsirinkti skenerį?
Kaip išsirinkti skenerį?

Skeneris padės Jums perdaryti bet kokius popieriaus šaltinius elektroniniu formatu, bet kaip pasirinkti geriausiai savo poreikius atitinkantį prietaisą? Yra pagrindinių parametrų sąrašas į kurį pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį, perkant tokį įrenginį. Bet, iš pradžių, turite aiškiai apibrėžti, kokias užduotis jis turės atlikti.

Skenerio tikslas - dokumentai, nuotraukos ar fotojuostos, ar visa tai iš karto?

Priklausomai nuo atliekamo darbo, skenerius galima suskirstyti į 3 dideles grupes:

  1. dokumentams;
  2. dokumentams ir nuotraukoms;
  3. dokumentams, nuotraukoms, fotojuostoms;

Pavadinimai kalba patys už save, skeneris, sukurtas dirbti su dokumentais, puikiai susidoros su blankais, knygomis ir kitais tekstiniais dokumentais, tačiau nepakaks skaitmeninti, pavyzdžiui, nuotraukas. Įrenginys, skirtas dokumentams ir nuotraukoms, galės veiksmingai susidoroti su abiem formatais. Trečia kategorija yra papildyta galimybe tiksliai skenuoti fotojuostas.

Skenerio rezoliucija arba kaip Jums svarbu kiekvienas pikselis

Jei jau užtikrintai atsakėte į klausimą, ką tiksliai ketinate skenuoti, tada prietaiso skiriamoji geba yra tik skaitmeninė jūsų atsakymo reikšmė. Norėdami dirbti su dokumentais – pakaks, jei šis parametras yra iki 1000 dpi, nes juodai baltos spalvos tekstas reikalauja tik minimalaus tikslumo. Geram nuotraukų nuskaitymui, turi būti nuo 1000 iki 4800 dpi. Tai leis užfiksuoti ir išsaugoti į failą spalvų perėjimo detales ir kitus niuansus. Esant 4800-9600 dpi raiškai, galite nuskenuoti vaizdą iki mažiausių niuansų. Dažniausiai ši grupė taip pat gali skenuoti fotojuostą. Kiekviename iš jų yra galimybė pasirinkti mažesnę rezoliuciją, pavyzdžiui, jei šiuo metu tiesiog reikia paversti skaitmeniniu juodai baltą blanką.

Skenerio greitis - kaip skubėti ne kokybės sąskaita

Gamintojas nurodo arba kiek sekundžių skenuojamas vienas lapas, arba kiek puslapių skeneris gali skenuoti per minutę. Greičio skaitymas vieno lapo per 8-47 sekundes tiks, jei neskubate. 14-20 lapų per minutę greitis bus vidutiniškas ofise, 20-40 ppm - labiausiai apkrautomis sąlygomis. Greitis gali būti pakeistas keičiant raišką. Atminkite, kad kuo aukštesnė skiriamoji geba, tuo ilgiau reikia skenuoti ir tuo didesnis failo dydis.

Popieriaus pildymo tipas arba skonio dalykas

Šis parametras neturi įtakos įrenginio kokybei – greičiau turi įtakos vartotojo naudojimo patirčiai. Klasikinis horizontalusis variantas siūlo popieriaus lapo pildymą dedant ant horizontalaus paviršiaus ir fiksaciją dangteliu. Vertikali versija reikalaus atitinkamo popieriaus įdėjimo, tai šiek tiek panašu į pašto dėžutę. Šio tipo skeneris užims mažiau vietos ant jūsų stalo. Pereinamo tipo leidžia lapą per save ir todėl nereikia jo fiksuoti dangteliu.

Kaip prijungti skenerį prie kompiuterio

Didžioji dalis skenerių turi USB laidą prijungimui prie kompiuterio. Reikia tik jį prijungti ir įdiegti programinę įrangą automatiniu režimu, arba iš pridedamo disko. Kai kurie modeliai turi papildomą bevielį ryšį, kas leidžia Jums siųsti skenavimo failą į kitą įrenginį naudojant "Wi-Fi".

Skenavimo automatizacija, kad gautumėte maksimalų patogumą

Skeneris taip pat gali būti komplektuojamas automatiniu popieriaus padavimui. Tai reiškia, kad Jūs įdėjote tvarkingą popieriaus krūvą į specialų laikiklį ir pradedate procesą. Pats prietaisas, lapas po lapo, pereis per visus dokumentus, nuskenuos juos ir tvarkingai sudės juos į numatytą laikiklį. Tai padės Jums sutaupyti daug laiko dirbant su dideliais kiekiais dokumentų.

Atkreipkite dėmesį, ar yra funkcija Duplex, leidžianti vienu metu nuskenuoti dokumentą iš abiejų pusių. Be šios funkcijos, turėtumėte rankiniu būdu pakartotinai perdėti dokumentą papildomam skenavimui, o su funkcija Duplex skeneris susitvarkys dvigubai greičiau ir be papildomų pastangų. Jei prekės aprašyme Jūs sutikote "Photo Fix" arba "Digital Ice" funkciją, reiškia, kad šis skeneris automatiškai ištaiso mažus trūkumus, pvz., dulkes ar įbrėžimus, taip pat pataiso ekspoziciją ir padidina išblukusias spalvas. Jei dirbate su fotojuosta, tada atkreipkite dėmesį į funkciją FARE, ši funkcija pašalina plėvelės defektus, pavyzdžiui, įbrėžimus ar dulkes.

 

Apibendrinant: Kaip pasirinkti skenerį

1. Apsispręskite, ką ketinate skenuoti: tik dokumentus, nuotraukas ir dokumentus, dokumentus ir aukštos kokybės nuotraukas, taip pat fotojuostas.

2. Pasirinkite savo prietaiso skiriamąją gebą pagal savo užduotis. Dokumentams pilnai pakaks iki 1000 dpi. Nuotraukoms rekomenduojama rezoliucija yra nuo 1000 dpi iki 4800 dpi. Aukštos kokybės nuotraukoms ir fotojuostoms pasirinkite didžiausią skiriamąją gebą nuo 4800 dpi iki 9600 dpi.

3. Įsitikinkite, kad esate patenkintas šio modelio sparta su pasirinkta rezoliucija.

4. Pagalvokite, kokia popieriaus talpinimo vieta skeneryje bus Jums patogiausia: įprasta horizontali, kompaktiška: vertikalioje padėtyje arba labiau automatizuota.

5. Nuspręskite, ar Jums pakaks USB jungties, ar Jums reikės bevielio ryšio. Norėdami įsigyti su belaidžio ryšio funkcija ieškokite "Wi-Fi" žymos produkto aprašyme.

6. Atkreipkite dėmesį į papildomas funkcijas, pavyzdžiui, automatinis popieriaus pakrovimas arba dvipusis Duplex skenavimas. Šios galimybės sutaupys daug laiko ateityje.


 
 
Palyginimui įkelta 0 prekių
Palyginti pasirinktas
Išvalyti
Prekių pristatymas | Apmokėjimo būdai | Kur galima atsiimti prekes