Laimėkite išmanųjį telefoną Naujienos Prekių pristatymas Mokėjimo būdai Naudinga informacija Kontaktai
|
Skype chat
|
|
Meniu
Prekių išdavimo vietos
S. Konarskio g. 2 - 99


Naudinga informacija Kaip išsirinkti? Kaip išsirinkti Blu-Ray grotuvą?
Kaip išsirinkti Blu-Ray grotuvą?
 

 

Jau daugelį metų Blu-Ray formatas yra pagrindinis multimedijos komponentas, todėl Blu-Ray grotuvų pasirinkimas yra gana platus. Pažvelkime į visus niuansus, kad galėtumėte pasirinkti tinkamą grotuvą.

Blu-ray grotuvai per labai trumpą laiką tapo pagrindine namų kino teatro dalimi, kuri gali perduoti didelės raiškos vaizdą ir nesuspausti daugiakanalio garso. Blu-ray grotuvų privalumai leidžia atskleisti namų kino sistemos funkcionalumo galimybes ir gauti maksimalų malonumą žiūrėti savo mėgstamiausius filmus Full HD ir Ultra HD formatu.

Kuo Blu-ray diskas yra geresnis nei atsiųstas failas?

· Paprastas ir įprastas būdas žiūrėti filmus iš disko;

· Visada geriausia vaizdo kokybė ir meniu palaikymas, kurie yra prieinami tik brangiuose medijos leistuvuose

· Kolekcinė vertė įrenginio gražioje pakuotėje

· Jei turite diską, Jums nereikia greito interneto, kad atsisiųstumėte filmus

Šiuo metu Blu-ray formatas suteikia galimybę žiūrėti didelės raiškos vaizdo įrašus, kurių skiriamoji geba yra 1920 × 1080 ir 3840 × 2160, ir taip pat 24p kino kadrų dažnis. Prie visko jūs galite turėti aštuonių kanalų garsą Dolby TrueHD ir DTS-HD. Jau nekalbant apie subtitrus, garso takelius ir bonusinį turinį iš interneto naudodamiesi BD Live funkcija.

Palaikymas 4K ir UltraHD

Daugelis šiandien perka aukštos klasės UHD televizorius, tačiau neturi Ultra HD formatui grotuvo, kuris suteiktų jiems 4K raiškos medžiagą. Jei norite žiūrėti tokių grotuvų vaizdo įrašus, jums reikės 4K TV su HDMI 2.0 palaikymu. UHD Blu-ray filmų rezoliucija yra iki 3840 × 2160 pikselių su platesne spalvų gama. Dviejų sluoksnių diskai turi iki 66 GB, trijų sluoksnių - iki 100 GB. Beje, 4K grotuvai palaiko įprastus Blu-ray diskus. Be to, jie turi gebėjimą transliuoti disko turinį į kelis namų tinklo įrenginius.

Nepainiokite Blu-ray grotuvų modelių su galimybe skleisti vaizdą iki 4K skiriamosios gebos su įrenginiais, kurie visapusiškai palaiko UltraHD ir tik atsiranda Europos rinkose.

 

 

Be Blu-ray diskų grojimo, BD grotuvai gali:

· konvertuoti įprastą rezoliucijos (480i) DVD formatą į rezoliuciją (1080p);

· palaiko garso standartus: Dolby Digital 5.1, Dolby True HD 7.1, DTS-HR ir DTS-Master Audio 7.1, Dolby Digital Plus 5.1, DTS 5.1 ir DTS-HD 5.1;

· Padidina raišką iš Full HD (1080p) iki Ultra HD (2160p);

· atkuria garso įrašą formatu CD-DA, DVD-Audio, MP3, WMA, Ogg ir WAV;

· atkuria vaizdo failus MOV, AVCHD, DivX, DivX-HD, AVI, MPEG4, H264 / MKV, H265 / MKV, WMV9, VC1;

· su jungtimis: HDMI, analoginiu, optiniu ir koaksialiniu išėjimu, Ethernet ir USB prievadais;

· Palaiko išorinę laikmeną per USB jungtį naudojant NTFS failų sistemos palaikymu.

Ne kiekvienas grotuvas palaiko visus šiuos aukštos kokybės formatus. Pavyzdžiui, DTS, Dolby Digital ir PCM yra pagrindiniai, o likusieji yra pasirinktini. Jei Jums labai svarbus aukštos kokybės garsas, tai turėtumėte tai apsvarstyti renkantis Blu-ray grotuvą.

Tinklo galimybės

Daugelyje Blu-ray grotuvų yra įrengti laidais (LAN-port) arba belaidžiai (Wi-Fi) sąsajomis prieigai prie tinklo. Turi DLNA palaikymą atkurti multimedijos failus iš savo namų tinklo, kompiuterio ar namų serverio. Jei jūsų grotuvas yra įrengtas su šia technologija, galite realiu laiku žiūrėti filmus per tinklą su kitu prietaisu, nepersiunčiant failų. Verta paminėti, kad DLNA technologiją gali palaikyti gana skirtingas kainas ir funkcionalumą turintis Blu-ray grotuvai, bet būkite atidūs dėl palaikomų failų tipu. Ne mažiau įdomios yra Blu-ray grotuvų tinklo galimybės, pavyzdžiui, nuo įvairių interneto paslaugų palaikymo, iki visiško Smart TV funkcionalumo. LAN prievadas tam tikruose modeliuose leidžia jums atnaujinti programinę įrangą ir palaikykite naršyklę. Taip pat leidžia atlikti IP kontrolę trečiųjų šalių įrenginiams.

Smart televizoriai, medijos leistuvai ir televizorių priedėliai bando pakeisti Blu-ray grotuvus, bet tikri kino mėgėjai nori rinkti filmų kolekciją ne naminiuose serveriuose, bet Blu-ray diskuose. Tikriausiai todėl ši įranga vis dar yra paklausi.

Blu-ray grotuvai gali veikti kaip tinklo įrenginys, profesionalus dekoderis ir taip pat yra vienas iš svarbiausių namų kino teatro komponentų.

 

 

Garsas

Be pagrindinių Dolby Digital ir DTS formatų, Blu-ray diskai taip pat palaiko Dolby TrueHD ir DTS-HD Master Audio, kuris leidžia klausytis 8 kanalų nesuspausto garso. Kai kurie Blu-ray grotuvai gali dekoduoti abu šiuos formatus, arba perduoti juos skaitmeniniu būdu išoriniam A / V imtuvui, kad jis būtų dekoduojamas.

Žinoma, Blu-ray grotuvas - įrenginys, skirtas tiesiogiai atkurti video, bet kai kurių žinomų gamintojų leistuvai laisvai gali būti naudojami su Hi-Fi akustika. Pavyzdžiui, kai kurie Blu-ray grotuvai naudoja specialius protokolus, kurie sumažina garso vibraciją, atsirandančius, kai vyksta duomenų perdavimas skaitmeniniu būdu iš grotuvo į imtuvą per HDMI kabelį. Taigi, gana nebrangus Blu-ray grotuvo ir imtuvo ryšys gali atkurti aukštos kokybės Hi-Fi garsą, panašų į CD kartu stiprintuvu rinkinį.

3D technologija

3D technologija taip pat yra įvairiuose Blu-ray grotuvuose. Tam reikalinga HDMI sąsaja v1.4 . 3D grotuvai puikiai dera ir puikiai susidoroja su įprastu 2D turiniu. Nepamirškite, kad televizoriui taip pat reikia 3D palaikymo ir taip pat jums reikės 3D akinių. 

 

 

 
 
 
Palyginimui įkelta 0 prekių
Palyginti pasirinktas
Išvalyti
Prekių pristatymas | Apmokėjimo būdai | Kur galima atsiimti prekes