Laimėkite išmanųjį telefoną Naujienos Prekių pristatymas Mokėjimo būdai Naudinga informacija Kontaktai
|
Skype chat
|
|
Meniu
Prekių išdavimo vietos
S. Konarskio g. 2 - 99


Naudinga informacija Kaip išsirinkti? Kaip išsirinkti plaukų kirpimo mašinėlę?
Kaip išsirinkti plaukų kirpimo mašinėlę?

 

Plaukų kirpimo mašinėlės – jų yra labai daug. Yra ir labai pigių modelių ir dešimt kartų brangesnių. Nuo ko priklauso kaina, kokios plaukų kirpimo mašinėlės būna ir kokias geriau išsirinkti, papasakosime Jums toliau straipsnyje.

Skirtumai tarp profesionalios plaukų kirpimo mašinėlės ir buitinės           

Pagrindinis skirtumas yra profesionalus variklis. Rotorinis, su dideliu galingumu (30-45 W), kur apsisukimų skaičius yra 4500-5500 per minutę, ir svarbiausia – su funkcija, kuri sustabdo variklio sukimąsi esant žemai akumuliatoriaus įkrovai. Neprofesionaliuose įrenginiuose, šiuo atveju variklis toliau dirba, lėtėja, dėl ko mašinėlė pradeda buksuoti, tampyti ir rauti plaukus. Mėgėjiškai (buitinei) kirpimo mašinėlei pageidautina bent jau rotorinis motoriukas, kitu atveju kirpimo mašinėlė labai vibruos.

Yra dar keletas skirtumų tarp profesionalių plaukų kirpimo mašinų ir mėgėjiškų: tikslesnis ilgio reguliavimas (gali būti 0,2 mm), greitas įkrovimas (maždaug 1 valanda). Profesionalios plaukų kirpimo mašinėlės yra įrengtos aukštos kokybės savaime pasigalandančiais pjovimo ašmenimis ir turi keletą antgalių, turinčių didelę kirpimo ilgio variaciją.

Ašmenų medžiaga

Jei nurodoma medžiaga yra metalo ar įprasto (ne nerūdijančio) plieno – yra archajiška. Daugelyje modelių, tiek profesionalių, tiek mėgėjiškų - ašmenys pagaminti iš nerūdijančio plieno. Rinkodaros tikslais, kad patraukliau skambėtų, pavadinimų yra pilna: medicininė, chirurgijos, japonų - esmė nesikeičia. Jei kirpimo mašinėlės žymėjimas yra 18/10 – tai yra chromuoto nikelio lydinys. Kai kurie žmonės yra alergiški nikeliui (tai yra aktualu, jei jūs skutatės „nuliniu " ir ašmenys kontaktuoja su oda). Tokiems žmonėms tiktų titano ar keramikos ašmenys.

Visi šie niuansai yra svarbūs profesionaliam kirpimo mašinėlės naudojimui salonuose: ateina skirtingi žmonės su skirtingais plaukais ir problemomis. Mašinėlei Jūsų namuose svarbiausia, kad ašmenys nerūdytų ir automatiškai galąstųsi. Jie, žinoma, nėra amžini, tačiau ilgą laiką nenubunka, nes ašmenys turi sudėtingą konstrukciją, kuri neišeina iš rikiuotės greit.

 

Ašmenų forma

Kokybiškam darbui ir tiesiam visų plaukų kirpimui, peiliukų forma yra labai svarbi. Didžiausi gamintojai gamina peiliukus su mažiausiais dantukais W- arba X formos. Jie pakelia trumpus plaukus ir geriau juos nuskuta. Ašmenų forma paprastai yra nustatoma vizualiai, tačiau taip pat labai dažnai formos žymėjimas nurodomas prekės charakteristikose arba mašinėlės pavadinime.

Ilgio nustatymas: mechaninis ar automatinis?

Čia viskas yra paprasta: kuo daugiau variacijų, tuo geriau. Paprastai komplektą sudaro du ar daugiau antgaliai, o kirpimo ilgis reguliuojamas mechaniškai arba (svarbu, kad naudoti jungiklį būtų patogu), elektroniniu būdu: labiau pažengę modeliai turi skaitmeninius nustatymus. Galimybė keisti ilgį kirpimo metu yra svarbu, ko gero, tik profesionaliems stilistams.

Su kokia mašinėle galima lengvai nuskusti pakaušį?

Yra modeliai, kuriuose kerpantis blokas gali pasisukti ir užsifiksuoti patogiu kampu.

 

Skirtumai tarp belaidės ir laidinės mašinėlės

Egzistuoja plaukų kirpimo mašinėlės, kurios veikia tik prijungus prie elektros šaltinio – jos pigios. Jeigu Jūs pasipuošėte taikytis su laidu,  tai šios kirpimo mašinėlės nėra blogos. Variklis veikia stabiliu greičiu, nėra problemų su krovimu ir akumuliatoriais.

Koks akumuliatorius turi būti?

Geriausia, jei belaidėje plaukų kirpimo mašinėlėje yra ličio jonų baterija – greitesnis įkrovimas ir ilgiau laiko baterija. Tačiau daug rimtų gamintojų neatsisako nikelio metalo hidrido baterijų, tiesiog padaro jas dvigubas.

Baterijos talpa yra svarbi, tačiau remiantis tuo, sunku orientuotis. Vartotojui lengviau atkreipti dėmesį, jeigu modelio specifikacijose yra nurodyta akumuliatoriaus naudojimo trukmė ir įkrovimo laikas. Reikia suprasti, jeigu modelyje yra keletas greičių, tuomet naudojimo laikas nurodomas mažiausiam iš jų. Naudojant didžiausią greitį plaukų kirpimo mašinėlė dirbs pusantro arba net du kartus trumpiau. Svarbu, kad mašinėlė turėtų funkciją – „greitas krovimas“. Pavyzdžiui, pakrovus 10 minučių, to pakaktų, kad mašinėlė galėtų kirpti 10 minučių. Jei kirpimo mašinėlė brangiai kainavo, ir gaila ją išmesti po poros metų ar pakeisti - labai svarbu, kad baterija būtų keičiama.

Antgalis filiravimui – ne profesionalams

Toks antgalis reikalingas kaip tik ne profesionalams, o mėgėjams. Specialistai atlieka filiravimą specialiomis arba įprastomis žirklėmis. Namie filiravimu arba retinimu, galite  padaryti šukuoseną, kad ji atrodytų lengvesnė ir labiau estetiška.

Lengva priežiūra

Lengviausia yra prižiūrėti kirpimo mašinėlę, jei korpusas yra atsparus vandeniui, yra izoliuotas, ir galima tiesiog nuplauti darbinę dalį po vandens srove. Neblogai, jei dalis su ašmenimis yra nuimama. Blogai, jei numatytas tik sausas valymas: pirmiausia, tai yra nepatogu, antra, gali byloti apie gamintojo nepasitikėjimą ašmenų kokybe.

Vakuuminis plaukų įsiurbimas

Kai kurios plaukų kirpimo mašinėlės turi įmontuotą plastikinį konteinerį nukirptiems plaukams, ir pačiame įrenginyje yra įmontuotas nedidelis siurblys. Kadangi konteineriai yra labai maži – aktualu, tik tuo atveju jeigu plaukų kirpimo mašinėlė naudojama trumpiems plaukams kirpti.
 

 

 
 
 
Palyginimui įkelta 0 prekių
Palyginti pasirinktas
Išvalyti
Prekių pristatymas | Apmokėjimo būdai | Kur galima atsiimti prekes