Naujienos Prekių pristatymas Mokėjimo būdai Naudinga informacija Kontaktai
|
Skype chat
|
|
Meniu
Prekių išdavimo vietos
S. Konarskio g. 2 - 99


Naudinga informacija Kaip išsirinkti? Kaip išsirinkti įmontuojamą gartraukį?
Kaip išsirinkti įmontuojamą gartraukį?

 

Kai kurie žmonės dažnai nuvertina vaidmenį ir vertę tokio įrenginio, kaip gartraukis. Veltui, nes tik įmontuojamas gartraukis yra atsakingas už švarų orą Jūsų virtuvėje, įvairių kvapų sumažinime.

Dėl šių priežasčių mes rekomenduojame ateiti arčiau link pasirinkimo šios prekės. Žemiau pasidalinsime informacija, kuri, tikimės, padės apsispręsti.

Pagrindiniai parametrai

Kiekvienas įmontuojamo gartraukio modelis turi savo charakteristikas, ir dėl to sunku išsiaiškinti, kurį pasirinkti. Dėl to mes rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos parametrus.

Аpimamas plotаs

Labai svarbu, kad Jūsų išrinktas modelis būtų pajėgus aptarnauti Jūsų virtuvės plotą. Kitai žodžiais, Jums reikia teikti prioritetą tokiam gartraukiui, kurio galios užteks išfiltruoti orą visoje patalpoje per 5 -10 minučių.

Dauguma gamintojų prekės specifikacijoje nurodo šį rodiklį, dėlto Jums bus lengviau išsirinkti ir nereikės nustatinėti rankiniu būdu.

Plotis

Tai viena svarbiausių charakteristikų dėl priežasčių išvadintų žemiau.

Pirma. Jūsų įmontuojamas gartraukis negali būti mažesnis negu kaitlentė virš kurios jis bus įmontuotas.  Jeigu įmontuojamas gartraukis bus siauresnis, tai visos drėgmės ir riebalų dalelės, kurios turėtų nukeliauti į įmontuojamą gartraukį, tos dalelės nusės šonuose arba baldų fasaduose.

Antra. Kadangi gartraukis yra įmontuojamas, reikia būtinai žinoti matmenys milimetrų tikslumu ir perduoti juos dizaineriui, kuris ruošią projektą virtuvei.

 

Galingumo reguliavimas

Jis gali būti pritaikomas skirtingose situacijose. Labai patogu, kai įmontuojamą gartraukį galima naudoti pasirenkant silpną galią, pavyzdžiui, verdant kiaušinius arba kokį nors panašų paprastą patiekalą.

Jeigu Jūs kepate kotletus  arba mėsą kartu su svogūnais ir česnakais, Jums būtinai prireiks pilnos galios ventiliacijos. Dėl to kai kuriose įmontuojamų gartraukių modeliuose yra režimų reguliavimas, kuris tikrai nepasirodys bevertis.

Apšvietimas

Ši funkcija yra beveik pas kiekvieną įmontuojamą gartraukį, tačiau gali skirtis ryškumu, išdėstymu arba lempučių kiekiu. Kaip gerai apšvietimas veikia, ar pakankamai apšviečia kaitlentę, galima patikrinti parduotuvėje.

Triukšmo lygis

Labai svarbus faktorius, kuris gali tapti lemiamu momentu priimant sprendimą. Žinoma, triukšmo lygis priklauso nuo įmontuojamo gartraukio galingumo. Tokiu atveju, kuo didesnis įrenginys, tuo garsiau jis dirba. Ypač dideliems modeliams labai svarbu turėti funkciją – tylus režimas. Dėl šios priežasties triukšmas gali labai trukdyti ir netgi kaimynai girdės, kai gaminsite pietus.

Oro valymo tipas

Būna dviejų tipų: Ištraukiantis (kamininis) ir cirkuliacinis. Pirmuoju atveju yra klasikinis variantas, kai užterštas oras įsiurbiamas ir negrąžinamai pašalinamas per ventiliacinę sistemą. Cirkuliacijos tipas – kai oras patenka į specialius filtrus, o jau filtruotas švarus oras grįžta į virtuvę. Įmontuojami gartraukiai su pirmuoju tipu pigesni, antras variantas yra brangesnis ir pirkimo metu ir eksploataciniame laikotarpyje, nes tokiame gartraukyje periodiškai reikia keisti filtrus.


Kitos galimybės

Ne visada pakanka priimti sprendimą, kokį modelį įsigyti remiantis tik pagrindinėmis funkcijomis. Kartais papildomos funkcijos taip pat gali nulemti galutinį sprendimą. Toliau galite pasidomėti kokios dar yra galimybės gartraukiuose.

Fasado spalva. Jūs galite iškarto išsirinkti tokį įmontuojamą gartraukį, kurio priekinė panelė susilies su Jūsų virtuvės baldais arba tiesiog įsilies į bendrą virtuvės harmoniją.

Taip pat reikėtų paminėti, kad kai kurie modeliai turi nuimamą priekinę panelę ir ją galima pakeisti į tokią, kuri Jums tiks. Tai labai patogu ir labai praktiška, o taip pat paverčią gartraukį nematomu ir iš tiesų įmontuotą į spintą.

Filtrai yra svarbūs tuo atveju, jeigu Jūs išsirinkote modelį, kuris cirkuliacijos principu valo orą. Jeigu pasirinkote gartraukį, kuris orą negrąžinamai pašaliną per ventiliaciją – apie filtrus Jums galvoti nereikia.

Automatika – „premium“ klasės modeliuose. Toks įmontuojamas gartraukis turi įmontuotus sensorius ir pats gali nustatyti galingumo lygį. Taip pat gali būti funkciją, kuri reguliuoja apšvietimą Jums artinantis arba automatiškai pradėti dirbti esant mažiausiam virimo požymiui.

Privalumai ir trūkumai įmontuojamų gartraukių

Pliusai:

Estetika – dėl galimybės išsitraukti, toks įmontuojamas gartraukis gali susilieti su interjeru ir būti nepastebimas.

Vietos taupymas – kaip ir kiekvienas įmontuojamas įrenginys, užima mažai vietos ir rekomenduojama mažesnėms virtuvėms.

Ekonomiškumas ir ramybė. Naudoja nedaug elektros ir dirba negarsiai palyginti su kitais modeliais.

Minusai:

Mažesnis galingumas – žinoma, yra stambesnių gabaritų, tačiau dauguma įmontuojamų gartraukių yra kompaktiški.

Ribotas asortimentas – dėl kažkokių priežasčių šio modelio gartraukių sutinkama mažiau.

Rekomenduojame Jums nepirkti pigių modelių nežinomų prekės ženklų,  o atkreipti dėmesį į europietiškus prekinius ženklus. Taip pat rekomendacija paieškoti informacijos, kur vartotojai rašo atsiliepimus.

 

 
 
 
Palyginimui įkelta 0 prekių
Palyginti pasirinktas
Išvalyti
Prekių pristatymas | Apmokėjimo būdai | Kur galima atsiimti prekes