Laimėkite išmanųjį telefoną Naujienos Prekių pristatymas Mokėjimo būdai Naudinga informacija Kontaktai
|
Skype chat
|
|
Meniu
Prekių išdavimo vietos
S. Konarskio g. 2 - 99


Naudinga informacija Kaip išsirinkti? Kaip išsirinkti įmontuojamos orkaitės ir kaitlentės rinkinį?
Kaip išsirinkti įmontuojamos orkaitės ir kaitlentės rinkinį?


Visos namų šeimininkės svajoja matyti savo virtuves praktiškas ir komfortiškas, todėl vis labiau yra linkusios naudoti įmontuojamą buitinę techniką, orkaičių ir kaitlenčių rinkinius. Kad nebūtų sutrikdyta interjero stiliaus harmonija, svarbu ne tik teisingai išrinkti kiekvieną atskirą modelį į virtuvės komplektą, bet taip pat pasirinkti, kad prietaisai tinkamai derintųsi tarpusavyje.  Štai kodėl gamintojai rekomenduoja pirkti orkaičių ir kaitlenčių rinkinius.

Privalumai

Pagrindiniai įmontuojamos buitinės technikos komplektų privalumai yra estetika ir ergonomika.  Įmontuojami  buitinės technikos prietaisai yra patrauklūs bet kokio stiliaus interjerui ir netrikdo harmonijos. Nepriklausomai nuo to, ar esate minimalistinio aukštųjų technologijų moderno mėgėjas, ar mėgstate baroko su prabangiu dekoru stilių, tinkamai parinktas buitinės technikos komplektas tikrai nesugadins bendro kontrasto.

Siekiant užtikrinti, kad nei viena detalė nebūtų išsiskirianti iš bendros visumos, svarbu sukurti nepriekaištingą virtuvės komplekto išdėstymo dizaino projektą, kuriame būtų aiškiai išdėstytos buitinės technikos montavimo vietos. Tvarkingas baldų elementų ir buitinės technikos komplekto išdėstymas, Jums suteiks galimybę nedaryti nereikalingų judesių maisto gaminimo procese, plaunant indus, naudojant šaldytuvą, ar serviruojant stalą.

Modelių tipai

Būtiniausias komplektas kiekvienoje virtuvėje  -  tai kaitlentės  ir orkaitės rinkinys. Šie rinkiniai gali būti dujiniai ir elektriniai, priklausomi ir nepriklausomi. Priklausomi prietaisai yra sujungti vienas su kitu elektros laidais ir gali dirbti tik kartu darniai. Taigi, tokio tipo įmontuota kaitlentė neturi galios valdymo rankenėlių - jos  yra tik ant orkaitės.

Nepriklausomi modeliai yra du atskiri prietaisai, turintys savo atskirą valdymą. Orkaitė ir kaitlentė  gali būti įdiegta tiek šalia kitos, tiek visiškai kitose vietose. Šiuo atveju rinkinys pasirenkamas atskirai. Atsižvelgiama, kad išvaizda būtų panaši, darniai tiktų interjere, pagal asmeninius prioritetus.

Pagrindinis kriterijus, skiriantis įmontuotą prabangios klasės įrangą, yra originalumas ir išskirtinis dizainas. Ryškus tokio buitinio prietaiso įmontavimo stilius - "domino". Pagal šį dizainą jūs kūrybingai galite organizuoti darbo zoną.

 

Įsigijimas

Yra du būdai įsigyti įmontuojamos orkaitės ir kaitlentės komplektą - užsakant rinkinius suderintus kartu su baldais arba po pilno virtuvės baldų įrengimo. Pirmuoju atveju kaitlentę ir orkaitę Jums pasiūlys dizaineris-projektuotojas, apdirbantis baldus. Siūlomus modelius, Jūs galėsite apžiūrėti 3D projekte. Galima rinktis tol, kol bus priimtas galutinis sprendimas, kad šis komplektas Jums tinka.

Šis pasirinkimo būdas yra labai patogus, kadangi nereikia ieškoti laiko kelionėms į parduotuves ir gilintis į visas prietaisų ir virtuvės komplekto suderinamumo smulkmenas. Šiuo atveju Jūs sumokėsite šiek tiek daugiau už paslaugą, tačiau greitai ir be papildomai sugaišto laiko gausite gatavą sprendimą.

Antrasis būdas. Jūs užsisakote tik baldus o įmontuojamą buitinę techniką (orkaitę ir kaitlentę) renkatės savarankiškai. Tokiu atveju pas dizainerį-projektuotoją reikia sužinoti matmenis, su juo aptarti ir suderinti technikos formą ir kitas technikos savybes, kad pirkdami nepadarytumėte klaidos. Šis metodas yra ekonomiškesnis, nes jūs galite rasti įrangą už mažesnę kainą, bet turės gilintis  į visus niuansus, studijuoti vartotojo vadovus, instrukcijas, garantijos sąlygas ir kitą susijusią dokumentaciją. Šio metodo trūkumai yra didelės laiko sąnaudos, atsivežti įrangą savarankiškai, vietos saugojimui iki baldų įrengimo.

Privalumai renkantis įmontuojamą orkaitę

Norint išsirinkti tinkamą orkaitę, reikėtų nusistatyti tam tikrus kriterijus, kurie daro įtaką galutiniam sprendimui.

·         Energijos šaltinis

·         Matmenys ir darbinės kameros tūris

·         Kulinarijos funkcionalumas

·         Eksploatacijos ir priežiūros patogumas

·         Išvaizda

·         Prietaiso saugumas

·         Papildomų funkcijų buvimas

Pagal energijos šaltinio tipą orkaitės yra dujinės ir elektrinės. Dujos yra pigesnės už elektros energiją. Taip pat tokio įrenginio kaina yra mažesnė. Tačiau elektrinės orkaitės turi gerokai daugiau funkcionalumo, todėl patiekalų gaminimo funkcijų pasirinkimas yra labai platus.

Montuojamos orkaitės pasirinkimas taip pat priklauso nuo jos dydžio. Standartiškai orkaitės yra 60 cm pločio ir aukščio. Gylis yra nuo 55 iki 60 cm. Idealus variantas mažai virtuvei - orkaitės plotis 45 cm, o didelėms virtuvėms galite įsigyti 90 centimetrų pločio techniką. Standartinių orkaičių darbo kameros tūris yra 60-70 litrų. Siaurų - 37-45 litrai. To pakanka, kad paruošti pilnaverčius patiekalus 3-5 žmonių šeimai. Jeigu Jums reikia didesnės talpos orkaitės, turėtumėte atkreipti dėmesį į 85 litrų.

Kaip jau minėta, elektrinės orkaitės išsiskiria platesnėmis kulinarinėmis galimybėmis. Tokiose orkaitėse įrengti keli šildymo elementai skirtinguose lygiuose ir ventiliatoriai tolygiam karšto oro paskirstymui (konvekcijos režimas). Brangesnės elektrinės orkaitės turi elektroninį valdymą. Tai leidžia užprogramuoti orkaitę įvairių patiekalų paruošimui.

Lengvumas ir patogumas eksploatuoti ir prižiūrėti priklauso nuo kokybiškų vartotojo vadovų ir šiuolaikinių automatinio valymo sistemų (katalizinė, pirolize, hidrolizė). Saugioje orkaitėje yra dvigubos arba trigubos stiklo durys, aukštos kokybės aušinimo sistema, valdymo skydo užraktas (apsauga nuo vaikų).

 

Privalumai renkantis įmontuojamą kaitlentę

Kaitlentės pasirenkamos atsižvelgiant į šiuos veiksnius:

·         Energijos šaltinis

·         Matmenys

·         Danga

·         Valdymas

·         Saugumas

Kaip ir orkaitės, kaitlentės būna dujinės ir elektrinės. Pastarosios turi tikslesnius nustatymus ir papildomas funkcijas. Pavyzdžiui, prietaisai su elektroniniu valdymu gali įsiminti šildymo režimus įvairiems patiekalams gaminti, kontroliuoti virimo procesą, išlaikyti nustatytą temperatūrą.

Įmontuojamos kaitlentės gali turėti mechaninį ir jutiklinį valdymą. Pastarasis yra šiuolaikiškas ir leidžia pasirinkti norimus režimus, lengvai paliečiant atitinkamą piktogramą. Be to, yra daug patogiau plauti tokį paviršių, kadangi nereikia valyti sunkiai pasiekiamų vietų tarp korpuso ir jungiklio.

Elektrinė kaitlentė įkaista tik naudojamoje vietoje, kas yra svarbi saugumo funkcija, ypač, jeigu namuose yra maži vaikai. Kaitlentė turi blokavimo funkciją.

Įmontuota dujinė kaitlentė – paprastesnės konstrukcijos atžvilgiu technika, kuri yra komplektuojama su rotaciniais jungikliais liepsnos galią reguliuoti. Tokia įranga yra pigesnė, nesukelia sunkumų eksploatuojant ir prižiūrint, greičiau įšyla, turi elektros žiežirbą kaitlentei uždegti ir dujų kontrolės funkciją.

Įmontuojamos kaitlentės gali būti padengtos emaliu, nerūdijančio plieno ir stiklo keramikos. Šiuolaikiniai dujiniai modeliai pagaminti iš nerūdijančio plieno arba po stiklo keramikos paviršiumi paslėptais degikliais, bet dabar jais prekiaujama retai. Elektrinės kaitlentės stilingiems interjerams gaminami iš stiklo keramikos. Standartinės kaitlentės plotis - 60 cm (4 degikliai), siaura - 45 cm (3 degikliai). Dviejų degiklių modeliuose šis dydis yra nuo 28 iki 30 cm.

 

 
 
Palyginimui įkelta 0 prekių
Palyginti pasirinktas
Išvalyti
Prekių pristatymas | Apmokėjimo būdai | Kur galima atsiimti prekes