Laimėkite išmanųjį telefoną Naujienos Prekių pristatymas Mokėjimo būdai Naudinga informacija Kontaktai
|
Skype chat
|
|
Meniu
Prekių išdavimo vietos
S. Konarskio g. 2 - 99


Naudinga informacija Kaip išsirinkti? Kaip išsirinkti muzikinį centrą?
Kaip išsirinkti muzikinį centrą?
 

 

Muzikinis centras

Muzikinis centras - tai universalus garso atkūrimo ir elektroakustinis garso įrašymo įrenginys, palaikantis daugybę garso formatų.

Šiais laikais akustinės sistemos yra įprastas, dažnai sutinkamas įrenginys, beveik visuose namuose. Tačiau kaip išsirinkti muzikinį centrą tinkantį būtent Jums? Pabandykime pasiaiškinti pagal kokius parametrus dažniausiai žmonės renkasi muzikinius centrus.

Tipas

Į skirtingus tipus muzikiniai centrai dalinasi pagal dydžius, galingumą, ir funkcionalumą. Tai gali būti mikro-sistema , midi-sistema ir mini-sistema. Pabandykite paanalizuoti detaliau.

Mikro sitema – muzikiniai centrai, kurie tinka vienam kambariui arba nedideliam butui. Plotis priekinės panelės paprastai yra 175-180 mm. Garso galingumas dažniausiai nuo 5 iki 40 W ir šiek tiek aukščiau. Neskaitant to, kad muzikinio centro dydis yra kompaktiškas ir turintis nedidelę galią, toks muzikinis centras paprastai yra gerai įrengtas. Tokie muzikiniai centrai gali turėti kietąjį diską, stereo stiprintuvą, tiunerį, atgaminti bene visus diskus, audio ir video formatus.

Mini sistemos - tai daug galingesnės, lyginant su ankstesniu variantu, sistemos, kurios puikiai tinka dideliems butams ar namui. Taip pat tokius prietaisus galima naudoti per didesnes šventes, diskotekas ir renginius. Matmenys yra 215-280 mm. Dažniausiai skiriasi nuo mikro sistemos tuo, kad gali turėti kietąjį diską ir CD keitiklį keliems diskams.

Midi sistemos – profesionalesnis prietaisas, lyginant su ankstesnėmis versijomis. Dažniausiai naudojamos dideliems pobūviams ir šventėms. Susideda iš keleto atskirų komponentų blokų: stiprintuvo, CD keitiklio, imtuvo ir kt. Turi puikų funkcionalumą ir įrangą, tačiau yra brangus.

 

Optinio disko tipas

Optinis įrenginys – tai yra prietaisas skaityti informaciją iš konkretaus operatoriaus. Muzikiniai centrai gali turėti tokius optinių įrenginių tipus:

CD –skirtas klausytis muzikos, audio įrašus.

DVD – tokie muzikiniai centrai turi funkciją, kuri leidžia žiūrėti DVD filmus. Signalas perduodamas į televizorių arba projektorių.

BD (Blu-ray) – šie šiuolaikiniai kompaktiniai diskai paprastai naudojami išsaugoti aukštos raiškos filmus HDTV. Privalumas lyginant su DVD toks, kad yra galimybė įrašyti ženkliai daugiau duomenų. Verta paminėti, kad tokios aukštos raiškos filmai geriausia suderinami su didelės įstrižainės HD televizoriais.

Be optinio įrenginio. Tokie muzikos centrai pastaruoju metu vis labiau populiarėja. Informacijos laikmena yra naudojama USB raktai arba atminties kortelės. Dažnai tokiuose muzikiniuose centruose yra integruotas kortelių skaitytuvas ir palaikomi įvairūs atminties kortelių formatai.

Akustinių sistemų komplektas

Akustinių sistemų komplektas yra apibrėžiamas dviem skaičiais. Pirmas skaičius nurodo kolonėlių skaičių, o antras – žemų dažnių kolonėlių kiekį.

2.0 – komplektas turintis dvi priekines kolonėles. Sukurti stereo garsą.

2.1 – komplektas sudarytas iš dviejų priekinių kolonėlių ir vienos žemų dažnių kolonėlės. Sukurti stereo garsą ir taip pat sukurti žemų dažnių garsą.

3.1 – komplektas iš dviejų priekinių kolonėlių, vienos centrinės ir žemų dažnių kolonėlės.

5.0 – Komplektas sudarytas iš dviejų priekinių kolonėlių, dviejų galinių garsiakalbių ir vieno žemų daržinių garsiakalbio.

Galingumas

Kuo didesnė muzikos centro galia, tuo geresnė garso kokybė. Muzikinio centro charakteristikose galite pamatyti keletą galingumo reikšmių: CPO (RMS), МРО ir РМРО. Pažvelkime detaliau.

CPO (nominali galia) - nurodyta kiekvienam atskiram kanalui (pavyzdžiui, 2x50 - du 50W kanalai), arba abu rodikliai yra sumuojami, ir nurodomas vienas numeris (šiuo atveju 100 W).

MPO (maksimali galia) - tai galia, kurios garso kokybė yra minimali.

PMPO – (piko maksimali galia) - paprastai ji turi didelę reikšmę. Norėdami gauti CPO iš šio rodiklio, jį reikia padalinti iš 12. Taigi, galite patikrinti pardavėją dėl CPO teisingumo ir tuo pačiu metu sužinoti tikrąją muzikinio centro galią. Kaip jau minėta, galia priklauso nuo muzikos centro tipo. Mikrosistemos yra mažos galios įrenginiai, midi sistemos  - priešingai. Optimali galia yra 50-70 vatų.

 

Formatų palaikymas

Priklausomai nuo modelio, muzikos centrai gali palaikyti tokius formatus kaip: AVCHD, Blu-ray, CD, DVD, DivX, FLAC, HDCD, JPEG, MMC, MP3, MPEG4, Memory Stick, OGG, Picture CD, SACD, SD, SVCD, VideoCD, WMA, XviD, iPod ir kiti.

Yra daug skirtingų formatų, tačiau renkantis muzikos centrą turėtumėte atkreipti dėmesį į tuos, kuriuos iš tiesų naudosite.

Papildomos funkcijos

Įrašymas į USB - gebėjimas įrašyti muziką iš disko ar radijo į USB atmintinę.

CD konvertavimas į MP3 - būdas konvertuoti muzikos failus iš CD-diskų į MP3 failus, pavyzdžiui, kad įrašyti į USB atmintuką.

Ekvalaizeris - galimybė rankiniu būdu reguliuoti skirtingų dažnių garsą. Pavyzdžiui, reguliuoti bosus (žemus dažnius) arba aukštus dažnius.

Medžiaga

Medžiaga, iš kurios gaminamos kolonėlės, įtakoja visos sistemos garsą.

Pagrindiniai medžiagų tipai:

Plastikas - tai įvairių formų ir dydžių kolonėlės, kurių korpusas pagamintas iš plastiko. Trūkumai - vibracija esant vidutiniam arba dideliam garsui. Taip pat neįmanoma atkurti žemų dažnių dėl mažo kolonėlių dydžio.

Medis – atvirkščiai nei plastikinių kolonėlių trūkumai, kolonėlės iš medžio nevibruoja ir gerai atkuria žemus dažnius. Privalumai - tokie kolonėlės lengvai atkuria vidutinius ir žemuosius dažnius. Minusai – didelė kaina, dideli gabaritai ir yra sunkios.

Korpusas pagamintas iš MDF (drožlių plokštės) – tokios kolonėlės yra aukso viduriukas tarp minėtų variantų. Jos nėra tokios sudėtingos, sunkios ir brangios kaip kolonėlės su medienos korpusu, tačiau, skirtingai nei plastikinės, jos perduoda vidutinius ir žemuosius dažnius.

 

Įranga

WiFi – integruotas "WiFi" modulis, leidžiantis prijungti muzikos centrą prie tinklo ir klausytis muzikos iš kompiuterio ar interneto.

Bluetooth - Belaidis modulis, leidžiantis prijungti centrą prie bet kurio "Bluetooth" įrenginio, pavyzdžiui, grotuvo, telefono ir klausytis muzikos tiesiai iš jų.  

Ethernet sąsaja - su jos pagalba galite prijungti centrą prie tinklo, ir galėsite klausytis muzikos iš bet kurio prie tinklo prijungto kompiuterio ar interneto.

Interneto radijas - muzikos centruose turinčiuose "WiFi" arba "Ethernet" sąsajas gali būti klausoma daugybės interneto radijo stočių, taip pat radijo stočių perjungimo galimybė ir norimo žanro paieška.

 

 
 
Palyginimui įkelta 0 prekių
Palyginti pasirinktas
Išvalyti
Prekių pristatymas | Apmokėjimo būdai | Kur galima atsiimti prekes