Laimėkite išmanųjį telefoną Naujienos Prekių pristatymas Mokėjimo būdai Naudinga informacija Kontaktai
|
Skype chat
|
|
Meniu
Prekių išdavimo vietos
S. Konarskio g. 2 - 99


Naudinga informacija Kaip išsirinkti? Kaip išsirinkti įmontuojamą indaplovę?
Kaip išsirinkti įmontuojamą indaplovę?

Norite dažniau pasikviesti giminaičius ar draugus vakarienei, tačiau žinote, kad svečiams išėjus, liks kalnas nešvarių indų, kuriuos plaunant sugaišite valandą laiko ar daugiau? Turėdami įmontuojamą indaplovę galėsite įdėti indus į indaplovės vidų ir užsiimti savo mėgstama veikla. Jeigu svajojate apie tokį komfortą, toliau su Jumis pasidalinsime privalumais ir charakteristikomis, kurios padės išsirinkti Jums tinkamą variantą.

 

 

Komfortas, laikas, higiena

Dėl kokios priežasties žmonės nori įsigyti įmontuojamą indaplovę? Renkantis indaplovę, jos privalumai kiekvienam yra skirtingi, tačiau galima paminėti bene svarbiausią – komfortą. 

Tik susimąstykite ir paskaičiuokite, kiek iš tikrųjų reikia laiko indų plovimui – sužinoję nustebsite. Vidutiniškai indus per metus plauname daugiau negu 200 valandų. Indaplovė Jums gali suteikti daugiau negu savaitę laisvo laiko per metus.

Taip pat nepamirškime neigiamo poveikio mūsų nagams, bei odai naudojant cheminius indų plovimo skysčius. 


Montavimo tipas
Įmontuojamos indaplovės skirstomos į du tipus: pilnai įmontuojamos ir pusiau įmontuojamos. Pilnai įmontuojamos indaplovės susilieja su virtuvės komplektu. Ant durelių montuojamas baldų fasadas, o valdymo panelė yra viduje. Šis variantas tinka sudėtingesniems dizaino sprendimams. Pusiau įmontuojamų indaplovių valdymo panelė yra išorėje. Atrodo tvarkingai ir valdymas yra patogesnis.  
 

 

Talpa

Nuo indaplovės talpos priklauso, kiek indų komplektų galėsite išplauti vienu kartu. Vienas indų komplektas skaičiuojamas vienam asmeniui: plokščia ir gili lėkštė, puodelis su jam skirta lėkštute ir du valgymo įrankiai. Šiuo metu gamintojai siūlo nuo 4 iki 17 indų komplektų talpos indaploves.  

Indaplovė su 4-6 komplektų talpa tinka 2-3 asmenų šeimai ir mažesnio ploto virtuvėms. Matmenys tokios indaplovės yra apie 60 cm pločio ir nedaugiau kaip 50 cm aukščio. 

Dažniausiai naudojamos 8-10 komplektų indaplovės. Tokios indaplovės tinka 4 ir daugiau asmenų šeimoms. Tokie modeliai yra didesni tik aukščio atžvilgiu. Jų aukštis yra iki 80 cm, gylis apie pusė metro, plotis iki 60 cm.

Modeliai nuo 11 iki 17 komplektų talpos tinka labai didelėms šeimoms, o jų matmenys bus tokie patys kaip ir vidutinio dydžio 80 cm aukščio, iki 60 cm pločio ir iki 50 cm gylio

 
Programos
 

Bet kuri indaplovė standartiškai turi mažiausiai 4 programas, tačiau paprastai sutinkama 5-6-šių režimų:

  • Normalus režimas
  • Intensyvus režimas
  • Greitas režimas
  • Išankstinis pamerkimas

Atsižvelgiant į indų nešvarumo lygį ir jų tipą, pasirinkite vieną iš programų. Brangesniuose modeliuose gali būti ir papildomos funkcijos, pavyzdžiui, delikatus trapių indų plovimas trapiems indams, automatinis ir ekonominį režimas mažiau purviniems indams.  Taip pat kai kurios indaplovės turi programą „Bio-programa“. Režimas yra efektyvus, jeigu naudojate plovimo priemones su specialiais fermentais, kurie ardo purvą net žemoje vandens temperatūroje. 
 

Renkantis didelę indaplovę būtinai atkreipkite dėmesį į galimybę pakrauti pusiau pilną indaplovę. Tai Jums leis nekaupti purvinų indų ir esant būtinybei plauti indus įkrovus tik į vieną skyrių iš dviejų. Plovimo režimas bus optimalesnis, jeigu indaplovė palaiko daug temperatūros režimų.

Kai kurios indaplovės komplektuojamos su išskirtinėmis funkcijomis - darbo pabaigos signalai: garsinis arba šviesos projekcija.

Tiesą sakant, nebūtina rinktis indaplovės su daug funkcijų, dažniausiai pakanka standartinio varianto. 
 

 

Ekonomiškumas

Naudodami indaplovę sutaupysite ir gamtos išteklių. Pavyzdžiui, galite sutaupyti iki 8000l vandens per metus. Atkreipkite dėmesį į savybes naudojant ekonominį arba standartinį ciklą. Ekonominių modelių indaplovės sunaudoja iki 14-15 litrų vandens ciklui. Dažniausiai sutinkamos 8-15 litrų per ciklą indaplovės. Neekonomiškos panaudoja nuo 20 litrų vandens per 1 ciklą. 

Elektros energijos kiekio suvartojimas. priklauso nuo vandens kiekio sunaudojimo. Kuo daugiau įrenginys naudoja vandens, tuo daugiau bus suvartota elektros. Ir atvirkščiai. 

 
Apsaugo nuo išsiliejimo
 
Apsauga nuo išsiliejimo gali būti pilna arba dalinė. Brangesni šiuolaikiški modeliai įprastai turi pilą apsaugą ir tai yra pats saugiausias pasirinkimas. Minimalaus vandens pertekliaus atveju arba įtrūkus žarnai, vandens srautas sustoja specialaus vožtuvo dėka. Biudžetiniai variantai paprastai yra komplektuojami su daline apsauga.  Tokiu atveju vandens srautas sustoja persipildžius vandeniu indaplovės dėklui jos apačioje
 
Triukšmo lygis
 
Kuo tyliau dirba įrenginys, tuo mažiau jis sukelia nepatogumų. Atitinkamai jo kaina didesnė. Triukšmo lygio diapazonas svyruoja nuo 35 dB iki 55 dB. Jeigu norite prietaisą palikti dirbti per naktį, Jums bus reikalinga iki 45dB triukšmo lygio indaplovė. Modeliai turintys daugiau nei 45 dB lygį yra pigesni, tačiau gali sukelti diskomfortą ramiu paros metu. 
 
Indaplovės klasė
 

Indaplovės klasė byloja apie  išplautų indų švarumo lygį. Idealiai švarūs indai žymimi A klase. Šiandieną, beveik visos indaplovės priklauso A lygiui. Klasė B ir C palieka beveik nepastebimus nešvarumus, tačiau tokio tipo indaplovės sutinkamos labai retai.

 

 

Valdymas
 

Valdymas gali būti mechaninis arba elektroninis. Indaplovės su mechaniniu valdymu patogios ir patikimos, tačiau yra retai sutinkamos. Su elektroniniu valdymu plačiai prieinamos ir labai patogios. Jos leidžia lengvai orientuotis gausybėje programų ir temperatūrų režimų.

Sausinimas

Indų sausinimo režimą turi dauguma indų plovimo mašinų. Vienas jų, kondensacinis režimas. Indai purškiami karštu vandeniu ir greit išdžiūva. Turbo džiovinimas – pučia karštą orą specialaus ventiliatoriaus pagalba. Šis būdas gan sudėtingas dėl to sutinkamas tik brangiuose modeliuose. 

Pasižiūrėti visas įmontuojamas indų plovimo mašinas galima čia.
 
 
Palyginimui įkelta 0 prekių
Palyginti pasirinktas
Išvalyti
Prekių pristatymas | Apmokėjimo būdai | Kur galima atsiimti prekes