Laimėkite išmanųjį telefoną Naujienos Prekių pristatymas Mokėjimo būdai Naudinga informacija Kontaktai
|
Skype chat
|
|
Meniu
Prekių išdavimo vietos
S. Konarskio g. 2 - 99


Naudinga informacija Kaip išsirinkti? Kaip išsirinkti džiovyklę?
Kaip išsirinkti džiovyklę?

Drabužių priežiūros neįsivaizduojame be šiuolaikiškos skalbimo mašinos, kuri geba tinkamai išskalbti net ir jautriausius audinius. Tiesa, po skalbimo juos reikia taip pat kruopščiai išdžiovinti. Daugelis nebenori namų apkrauti džiovinamų rūbų eilėmis, todėl renkasi praktišką sprendimą – džiovyklę.

Džiovyklėje išdžiovinsite drabužius itin greitai, be to, galėsite pasinaudoti kitomis funkcijomis, pavyzdžiui, drabužių atšviežinimu. Trumpai aptarsime, kaip išsirinkti gerą džiovyklę.

Kartu ar atskirai?

Bene dažniausiai iškyla klausimas – ar įsigyti skalbimo mašiną su džiovinimo funkcija, ar atskirą prietaisą – džiovyklę? Specialistai rekomenduoja atskirą prietaisą, kadangi skiriasi skalbimo mašinų plovimo ir džiovinimo pajėgumai, atskiros džiovyklės turi kitų privalumų, pavyzdžiui, pūkų filtrą, .

Džiovyklę ir skalbimo mašiną galima statyti ir vieną ant kitos. Tik nepamirškite tinkamai jų sutvirtinti, specialiais laikikliais ar kt. tam skirtais priedais.

Tiesa, dėl vietos trūkumo namuose vis daugiau gamintojų tobulina skalbimo mašinų modelius su džiovinimo funkcija. Jeigu ir Jums netelpa atskiri prietaisai, peržvelkite mūsų skalbimo mašinų su džiovinimo funkcija, asortimentą.

Pagrindinės džiovyklių savybės

Vienas pagrindinių parametrų, pasirenkant džiovyklę, – Jūsų šeimos poreikius atitinkanti skalbinių talpa. Pasistenkite ją suderinti su savo skalbimo mašinos talpa, kad visus išskalbtus drabužius galėtumėte iš karto džiovinti.

Be to, rekomenduojame rinktis prietaisą, kuris naudoja mažiau elektros energijos.

Klientams taip pat rekomenduojame pasirinkti džiovyklę su kondensaciniu džiovinimu tipu. Tokios džiovyklės nebūtina jungti į kanalizaciją. Džiovinimo metu drėgmė patenka į specialią talpą, kurią tereikia išpilti, arba galima pajungti į kanalizaciją. 

Džiovyklių funkcijos

Džiovyklės turi daugybę skirtingų džiovinimo programų, skirtų įvairiems audinių ir drabužių tipams. Prieš pasirinkdami džiovyklę, peržvelkite jos programų sąrašą – ar yra tos, kurių norėtumėte.

Įprastai džiovyklėse bus nurodoma džiovinimo trukmė, drabužių išdžiovinimo lygis, džiovinimas pagal audinių ar daiktų tipus.

Be to, šiuolaikinės džiovyklės gali turėti daugybę kitų patogių funkcijų:

„Lengvas lyginimas“ arba „Apsauga nuo susiglamžymo“ – skalbiniai bus mažiau susiglamžę, kai kuriems iš viso neprireiks lygintuvo.

„Apdirbimas garais“ – galėsite atšviežinti drabužius ir juos dezinfekuoti be skalbimo.

„Atvėsinimas po džiovinimo“ – skalbiniai bus atvėsinti, todėl išvengsite nudegimo pavojaus.

„Švelnus džiovinimas“ – galėsite džiovinti net itin plonus audinius, apatinį trikotažą ir kt.

Sąrašą galima tęsti ir tęsti – kiekviename džiovyklės modelyje rasite nurodytas konkrečias funkcijas ir papildomas galimybes.


Jeigu turite daugiau klausimų, prieš pasirinkdami džiovyklę, pasikonsultuokite su mūsų darbuotojais – siųskite užklausą [email protected]

 
 
Palyginimui įkelta 0 prekių
Palyginti pasirinktas
Išvalyti
Prekių pristatymas | Apmokėjimo būdai | Kur galima atsiimti prekes