Laimėkite išmanųjį telefoną Naujienos Prekių pristatymas Mokėjimo būdai Naudinga informacija Kontaktai
|
Skype chat
|
|
Meniu
Prekių išdavimo vietos
S. Konarskio g. 2 - 99


Naudinga informacija Kaip išsirinkti? Kaip išsirinkti virtuvės kombainą?
Kaip išsirinkti virtuvinį kombainą?
Gerą virtuvinį kombainą drąsiai galima vadinti virtuvės karaliumi, nes jis gali atstoti krūvą kitų buitinės technikos prietaisų: trintuvą, kokteilinę, sulčiaspaudę, mėsmalę, plakiklį ir kt. Tiesa, daug funkcijų atliekantis prietaisas – ne pigus malonumas, bet įsigydami daug skirtingų prietaisų išleistumėte ko gero dar daugiau ir vietos jie užimtų daugiau.

Trumpai apžvelgsime svarbiausias virtuvinių kombainų savybes, kad būtų lengviau išsirinkti pagalbininką virtuvėje. Įvertinkite savo poreikius ir nepermokėkite už virtuvinio kombaino funkcijas, kurių nenaudosite.

Virtuvinio kombaino galia

Jeigu norite, kad virtuvinis kombainas Jums maltų mėsą, maišytų tešlą ir smulkintų didelius kiekius daržovių, būtinai rinkitės galingą modelį (nuo 1000 W). Kitaip prietaisas negalės sėkmingai atlikti šių užduočių.

Jeigu planuojate tik plakti kokteilius, ruošti salotas ar trinti sriubas, užtepėles – tuomet Jums užteks kombaino su mažesnės galios varikliu (iki 1000 W).


Virtuvinio kombaino funkcijos
 Kaip ir minėjome, virtuviniai kombainai su keičiamais priedais gali Jums atstoti kitus prietaisus:

1. Smulkintuvas: galėsite paruošti įvairių padažų, užtepėlių ir kitų patiekalų, susmulkinti riešutus.

2. Pjaustyklė: supjaustys įvairias daržoves Jūsų salotoms, sriuboms, troškiniams. Skirtingoms daržovėms rasite kelis pjaustymo / smulkinimo diskus – išsamią informaciją žiūrėkite prie kiekvieno kombaino.

3. Mėsmalė:  virtuvinis kombainas su šia funkcija susmulkins Jums mėsą.

4. Maišytuvas: plaksite kokteilius, trinsite sriubas ir kt.

5. Sulčiaspaudė: paruošite skanių sulčių iš įvairių vaisių ir uogų.

6. Plakiklis: su šiuo antgaliu išplaksite kiaušinius, paruošite blynų tešlą ir t.t. Virtuvinis kombainas taip pat gali užmaišyti įvairių rūšių tešlą – tereikia pasirinkti modelį, turintį reikalingus priedus.

7. Kitos funkcijos: atrodo, kad jų išvardijome iš tiesų nemažai, bet yra virtuvinių kombainų modelių, kurie turi dar daugiau priedų, todėl funkcijų galėsite atlikti dar daugiau. Pavyzdžiui komplektacijoje gali būti: diskas gruzdintoms bulvytėms ruošti, citrusinių vaisių presas ir kt.

Virtuvinio kombaino dizainas

Jeigu norite, kad virtuvinis kombainas ne tik būtų naudingas, bet ir gražus, derėtų prie virtuvės interjero, pasidairykite į gausų asortimentą ir pasirinkite norimos spalvos.

Be to, virtuvinio kombaino korpusas gali būti iš plastiko arba iš metalo. Tiek vienas, tiek kitas variantas turi savų privalumų. Metalo korpusas atsparesnis, bet pats prietaisas tampa sunkesnis.

RDE.LT internetinėje parduotuvėje rasite kelias dešimtis virtuvių kombainų! Išsirinkite geriausiai Jums tinkantį pagal kainą ir funkcijas. 
 
 
Palyginimui įkelta 0 prekių
Palyginti pasirinktas
Išvalyti
Prekių pristatymas | Apmokėjimo būdai | Kur galima atsiimti prekes