Laimėkite išmanųjį telefoną Naujienos Prekių pristatymas Mokėjimo būdai Naudinga informacija Kontaktai
|
Skype chat
|
|
Meniu
Prekių išdavimo vietos
S. Konarskio g. 2 - 99


Naudinga informacija Kaip išsirinkti? Kaip išsirinkti mėsmalę?
Kaip išsirinkti mėsmalę?
Tikriausiai sutiksite, kad namuose ruoštas faršas – pats geriausias. Esate tikri, kokią mėsą naudojate, jis šviežias ir kokybiškas. Tam, kad paruoštumėte faršo greitai ir paprastai, prireiks kokybiškos elektrinės mėsmalės. Trumpai supažindinsime su pagrindinėmis elektrinių mėsmalių savybėmis ir galimybėmis.

Mėsmalės galia ir našumas

Pagrindinės geros mėsmalės savybės – jos galia ir našumas, t. y. kiek kilogramų faršo prietaisas gali sumalti per 1 min. Galinga mėsmalė nestrigdama įveiks įvairią mėsą ir galėsite mėgautis iš maltos mėsos gaminamais patiekalais.

Atbulinė eiga („reversas“)

Ši funkcija mėsmalėse reikalinga tam, kad galėtumėte išvalyti prietaisą, jeigu jame įstrigo, pavyzdžiui, sausgyslės. Atbulinės eigos mygtukas išgelbės Jūsų mėsmalės variklį nuo perkaitimo, todėl geriau rinktis modelį, kuris turi šią funkciją.
Mėsmalių priedai
Dažniausiai pasitaikantys mėsmalių priedai – skirtingo dydžio „grotelės“. Visada apžiūrėkite mėsmalės komplektaciją, kad įsitikintumėte, jog įsigysite su reikiamo rūpumo malimo „grotelėmis“.

Jūsų mėsmalė gali būti daugiafunkciu virtuvės pagalbininku – tereikia pasirinkti modelį su tinkamais priedais, pavyzdžiui, daržovių smulkinimui. Tuomet įprastą mėsos malimo sraigtą pakeisite į skirtingus pjaustymo / tarkavimo priedus ir galėsite ruošti įvairias salotas, atsargas žiemai.

Jeigu mėgstate namines dešreles, Jums patiks mėsmalės, kurių komplektacijoje yra specialus dešrelių gaminimo priedas.

Jūsų mėsmalė gali tapti netgi sulčiaspaude ar uogų presu – tereikia išsirinkti mėsmalės modelį, kurio komplektacijoje bus šis priedas.

Taigi esminis patarimas – pasirinkdami mėsmalės modelį, atidžiai išnagrinėkite, kokie priedai pridedami prie mėsmalės ir kokias papildomas funkcijas ji gali atlikti, jeigu Jums reikalingas ne tik įprasto faršo paruošimas.
 
 
Palyginimui įkelta 0 prekių
Palyginti pasirinktas
Išvalyti
Prekių pristatymas | Apmokėjimo būdai | Kur galima atsiimti prekes