Laimėkite išmanųjį telefoną Naujienos Prekių pristatymas Mokėjimo būdai Naudinga informacija Kontaktai
|
Skype chat
|
|
Meniu
Prekių išdavimo vietos
S. Konarskio g. 2 - 99


Naudinga informacija Kaip išsirinkti? Kaip išsirinkti plakiklį?
Kaip išsirinkti plakiklį?

Mėgstate gaminti desertus? Ar ieškote dovanos virtuvėje mėgstančiam suktis draugui? Išsirinkite gerą plakiklį (mikserį), kuris padės iki standžių putų išplakti kiaušinių baltymus ir atliks kitus desertų ruošos darbus.

Plakiklio galia

Jeigu prietaisą žadate naudoti intensyviai, rinkitės kuo galingesnį mikserį. Jeigu tik retkarčiais panaudosite, pavyzdžiui, blyneliams, užteks ir mažesnės galio plakiklio.

Mikserio veikimas

Mikseris gali turėti keletą darbo greičių. Kuo jų daugiau, tuo Jums patogiau dirbti su plakikliu – pasirenkate tinkamiausią greitį pagal maisto produktus, gaminamo patiekalo poreikį. Rekomenduojama pradėti nuo mažesnio greičio, palaipsniui suberiant produktus, o tada padidinti greitį ir išplakti viską iki norimos konsistencijos.

Mikseris taip pat gali turėti „Turbo“ veikimo režimą – jeigu Jums reikia greitai, didele jėga sumaišyti ar suplakti produktus.

Impulsinis režimas padeda palaikyti nuolatinį apsisukimų skaičių ir tolygiai išplakti grietinėlę bei kt. produktus.

Antgaliai

Mikseriai turi maišymo ir / arba plakimo (šluotelės) antgalius. Plakimo antgalis tiks skystiems produktams suplakti, pavyzdžiui, kiaušiniams. Maišymo antgalis užmaišys lietinių tešlą, suplaks grietinėlę ir atliks panašius darbus.

Jeigu norėsite universalesnio prietaiso, ieškokite modelio, kuris turėtų antgalį tešlai maišyti. Su juo daug greičiau, kokybiškiau paruošite pačias įvairiausias tešlas, pavyzdžiui, net ir duoną užmaišysite.

Plakiklis su dubeniu
Šis mikserio variantas patogus tuo, kad prietaisas jau yra su dubeniu. Plakiklyje su dubeniu patogiai gaminsite įvairius desertus, maišysite tešlą. Jums nereikės ieškoti plakimui tinkamo indui ir iškils mažesnė tikimybė, kad pritaškysite aplinkui.

Įprastai šie plakiklių modeliai yra galingesni. Tiesa, toks prietaisas užims daugiau vietos, todėl galbūt labiau tiks tiems, kurie dažnai naudojasi mikseriu.

Įvertinkite savo kepinių ir desertų gaminimo įpročius ir išsirinkite mikserį, kuris tiks Jums labiausiai. Jeigu tik retkarčiais kepate blynus ar pyragą, užteks ir paprasto plakiklio. Jeigu mėgstate lepinti namiškius desertais, investuokite į geresnį prietaisą, kuris palengvins darbą ir leis mėgautis puikiais rezultatais.

 
 
Palyginimui įkelta 0 prekių
Palyginti pasirinktas
Išvalyti
Prekių pristatymas | Apmokėjimo būdai | Kur galima atsiimti prekes