Laimėkite išmanųjį telefoną Naujienos Prekių pristatymas Mokėjimo būdai Naudinga informacija Kontaktai
|
Skype chat
|
|
Meniu
Prekių išdavimo vietos
S. Konarskio g. 2 - 99


Naudinga informacija Kaip išsirinkti? Kaip išsirinkti stiklo keraminę kaitlentę?
Stiklo keraminės kaitlentės
Šiuolaikiškose virtuvėse dažniausiai rasite ne įprastą viryklę, o įmontuojamą stiklo keraminę kaitlentę. Montuojami buitinė technika dabar itin populiari, nes stilingai dera virtuvės interjere ir taupo erdvę.

Elektrinės stiklo keraminės kaitlentės pagamintos iš lygios ir labai tvirtos stiklo keramikos. Po paviršiumi slepiasi kaitinimo elementai. Jie gali būti kelių rūšių: tradiciniai, „Hi-Light“ ir kt.  

Tradiciniai kaitinimo elementai – specialios spiralės, įkaistančios tik per 8–12 sek. O „Hi-Light“ tipo kaitvietėse naudojami juostiniai elementai, pagaminti iš lydinio, turinčio aukštą šiluminę varžą. Jie įkaista vos per 3–6 sek. 

Palyginus su tradicinėmis elektrinėmis kaitlentėmis, stiklo keraminės yra daug taupesnės. Be to, jos perduoda šilumą tiesiai iš kaitinimo elemento į dugną, o likęs paviršius lieka vos šiltas, todėl yra saugesnės.Modernios ir stilingos keraminės kaitlentės – tai ne tik jūsų virtuvės puošmena, bet ir sudėtingas, daug naudingų funkcijų turintis prietaisas. Pavyzdžiui:

  1. Dvigubos ar net trigubos kaitvietės yra pritaikytos bet kokio dydžio indams.
  2. Likusio karščio indikatoriai įspėja šviesos signalu, kad kaitvietės paviršius dar karštas. Likusį karštį galima išnaudoti praktiškai – išlaikyti maistą šiltą, pabaigti jį gaminti (išjungiant kelioms minutės iki gaminimo pabaigos) ir pan.
  3. Automatinio išsijungimo funkcija užtikrina, kad kaitvietė išsijungs nustatytu laiku.
  4. Funkcija „Apsauga nuo vaikų“ neleis atsitiktinai pakeisti kaitlentės nustatymų.
  5. Stop&Go“ funkcija pravers tuomet, jeigu reikės trumpam atsitraukti nuo kaitlentės. Pasirinkus šią funkciją kaitvietė išlieka šilta, o vėliau gaminimo procesas bus tęsiamas pagal anksčiau nustatytus parametrus.
  6. Su laikmačiu niekada nepražiopsosite patiekalo gaminimo pabaigos.

Stiklo keraminės kaitlentės gali turėti skirtingą skaičių kaitviečių. Jeigu vienu metu gaminate ne daugiau dviejų patiekalų ir norite sutaupyti vietos mažoje virtuvėje, Jus sudomins 2 kaitviečių modeliai. Kaitlentės taip pat gali turėti 3, 4 ir net 5 kaitvietes, kurias dažniausiai renkasi mėgstantys gaminti.

Stilius Jūsų virtuvėje

Kaip ir minėjome anksčiau, stiklo keraminės kaitlentės puikiai atrodo šiuolaikinėse virtuvėse. Praktiškai visos jos yra juodos, skiriasi tik dizainas – su rėmeliais, be rėmelių, nuožulniu kraštu ir pan.


 

Dar galite pasirinkti skirtingą, Jums patogesnį kaitlentės valdymo būdą: mechaninį ar jutikinį. Dalis modelių turi ekranėlį, kuriame patogiai galėsite sekti įvairius maisto gaminimo parametrus.


Jeigu pasirinksite stiklo keraminę viryklę, atsiminkite, jog visi indai privalo turėti idealiai lygų paviršių. Jokių degėsių ir prilipusių riebalų! Net ir 1 mm nelygumas ant dugno gali ženkliai prailginti gaminimo laiką. Taip pat nerekomenduojama naudoti indų, pagamintų iš aliuminio ir vario – ant kaitviečių liks sunkiai nuvalomos dėmės.

Kadangi jau sužinojote svarbiausius dalykus apie stiklo keramines kaitlentės, galėsite išsirinkti tinkamiausią prietaisą Jūsų namams ir šeimai.

 
 
 
Palyginimui įkelta 0 prekių
Palyginti pasirinktas
Išvalyti
Prekių pristatymas | Apmokėjimo būdai | Kur galima atsiimti prekes