Laimėkite išmanųjį telefoną Naujienos Prekių pristatymas Mokėjimo būdai Naudinga informacija Kontaktai
|
Skype chat
|
|
Meniu
Prekių išdavimo vietos
S. Konarskio g. 2 - 99


Naudinga informacija Kaip išsirinkti? Kaip išsirinkti dulkių siurblį?
Kaip išsirinkti dulkių siurblį?

Dulkių siurblys – svarbus pagalbininkas tvarkant namus. Jis padeda ne tik palaikyti švarą, bet ir valo orą, kad namiškių savijauta būtų puiki. Štai kodėl reikia daugiau pasidomėti, kad išsirinktumėte geriausią dulkių siurblio modelį savo namams. Straipsnyje trumpai aptarsime, svarbiausias dulkių siurblių savybes.

Maišelis, konteineris ar vandens filtras?

Dulkių siurblio atranka prasidės nuo paprasto klausimo – kokio tipo dulkių siurblys Jums patogiausias? RDE.LT asortimente rasite dulkių siurblių, kurie dulkes siurbia į maišelius, į konteinerius arba į specialius filtrus su vandeniu.

Dulkių siurbliai su vandens filtrais

Pastarieji dulkių siurbliai laikomi itin kokybiškais. Nešvarumai, įsiurbiami į dulkių siurblio konteinerį su vandeniu, kur nusėda ir nebegrįžta atgal į išpučiamą orą. Jums nebereikia kovoti su dulkių debesimis ir nemaloniais kvapais, kuriuos atgal išpučia kiti dulkių siurbliai.

Net pačios mažiausios dulkių dalelės ir įvairūs alergenai pasilieka vandenyje, todėl ne tik namai, bet oras juose po siurbimo lieka švaresnis. Vanduo – natūralus filtras, kurį keičiate po kiekvieno siurbimo. Be to, Jums nereikės pirkti maišelių.

Bene vienintelis šių dulkių siurblių minusas – didesnis dydis. Tiesa, rasite ir didesnių, labiau tinkančių didelių namų valymui, ir mažesnių, tinkamų butams.

Dulkių siurbliai su maišeliais – išmeskite dulkes į šiukšliadėžę

Dulkių siurbliai su maišeliais ilgą laiką buvo populiariausi. Vienkartiniai maišeliai tiesiog keliauja į šiukšlių dėžę, kai prisipildo, o daugkartinius maišelius reikia išvalyti.

Tokio tipo dulkių siurblių rasite įvairių dydžių, nuo visai nedidelių, kurių dulkių rinkiklių talpa iki 2,5 l, iki didelių, kurių dulkių rinkiklių talpa didesnė negu 4 l. Galėsite išsirinkti tinkamiausio dydžio siurblį Jūsų būstui – tiek nedideliam butui, tiek dideliam namui.

Dulkių siurblių su maišeliais minusas – reikia nuolat pirkti naujus maišelius. Galima naudoti ir daugkartinį maišelį, tiesa, jį valyti nėra itin malonus darbas.

 
Cikloniniai dulkių siurbliai – paprasta ir patogu

Vis daugiau mūsų klientų savo namams renkasi dulkių siurblius, kurie dulkes renka į specialią talpą – konteinerį. Siurbimo metu šiukšlės ir dulkės patenka į korpuso viduje esančią talpą. Vėliau tereikia ją išimti ir išpilti susikaupusius nešvarumus. Konteinerį galima plauti.

Dulkių siurbliai su konteineriais taupo pinigus, nes Jums nebereikia pirkti maišelių. Be to, oras namuose bus švaresnis, nes dulkės iš konteinerio nepateks atgal į aplinką.

Kokie šių dulkių siurblių minusai? Jie yra kiek triukšmingesni, negu kitų tipų siurbliai, nes siurbimo metu sukuriamas cikloninis oro srautas. 

Kurie dulkių siurbliai geriausiai siurbia dulkes?

Mažai kas žino, kokios savybės iš tiesų lemia, kad dulkių siurblys siurbtų itin gerai. Atskleisime paslaptį: tai dulkių siurblio įsiurbimo galia ir kilimų / kietų paviršių valymo klasė (žymima raidėmis, geriausia – A). Šios savybės nurodomos kiekvieno dulkių siurblio aprašyme.

Kartais klaidingai manoma, kad gerai siurbia tik galingi dulkių siurbliai. Taip nėra. Šiuo metu gamintojai kuria mažesnės galios dulkių siurblius, kad būtų sunaudojama mažiau elektros energijos, tačiau siurbimo kokybė yra išlaikoma aukštos klasės.

Skirtingi antgaliai įvairioms grindų dangoms

Tam, kad namuose būtų ideali švara, atkreipkite dėmesį į perkamo dulkių siurblio antgalius. Standartinėje komplektacijoje paprastai būna universalus kietų grindų ir kilimų siurbimui skirtas antgalis. Ant jo esančiu jungikliu nustatysite Jums reikalingą padėtį.

Minkštiems baldams skirtu antgaliu efektyviai išvalysite baldų gobeleną, lengviau nusiurbsite naminių gyvūnėlių kailį. Įvairiems plyšiams skirtas antgalis padės išvalyti visus namų kampelius. Ar šie antgaliai yra komplekte, nurodyta prie kiekvieno dulkių siurblio aprašymo.

 

RDE.LT asortimente rasite ir dulkių siurblių su antgaliais parketui – jie sukonstruoti taip, kad efektyviai pašalintų nešvarumus nuo kietų grindų ir apsaugotų jas nuo įbrėžimų.

Turintiems augintinių, siūlytume įsigyti dulkių siurblius su „Turbo“ antgaliais. Viduje besisukantys šepetėliai padeda efektyviai išvalyti namus. Dar efektyvesnis variantas – elektrinis antgalis dulkių siurbliui. Jis skirtas itin giliai išvalyti kilimus ir panašias dangas, dėl ypatingos konstrukcijos neprarandama siurbimo galia.

Į ką dar atkreipti dėmesį?

Besirenkantiems dulkių siurblį, taip pat siūlome atkreipti dėmesį į jo manevringumą. Pasidomėkite, kokie dulkių siurblio ratukai, ar turi teleskopinį vamzdį ir pan. – tada tvarkytis bus lengviau.

Svarbus ir laido ilgis – juk patogu, kai galite išvalyti visus namus pasinaudoję vos viena rozete.

Na ir paskutinis, bet tikrai svarbus dalykas – dulkių siurblio filtras. Jeigu norite, kad dulkių siurblys ne tik siurbtų dulkes, bet ir išvalytų atgal išpučiamą orą, rinkitės dulkių siurblį su kokybišku filtru (EPA, HEPA, „Higiene“, „Allergy Plus“ ir kt.). Priklausomai nuo dulkių siurblio filtro tipo, jis gali sulaikyti iki 99,5 proc. dulkių dalelių ir alergenų, esančių išpučiamame ore. Tai itin svarbu, jeigu Jūsų namiškiai alergiški dulkių erkutėms, žiedadulkėms ir pan. alergijų sukėlėjams.

Tiek trumpai apie svarbiausias dulkių siurblių savybes ir tipus, o visą dulkių siurblių ir jų priedų asortimentą rasite čia.

 
 
 
Palyginimui įkelta 0 prekių
Palyginti pasirinktas
Išvalyti
Prekių pristatymas | Apmokėjimo būdai | Kur galima atsiimti prekes