Laimėkite išmanųjį telefoną Naujienos Prekių pristatymas Mokėjimo būdai Naudinga informacija Kontaktai
|
Skype chat
|
|
Meniu
Prekių išdavimo vietos
S. Konarskio g. 2 - 99


Naudinga informacija Kaip išsirinkti? Kaip išsirinkti elektrinę viryklę?
Kaip išsirinkti elektrinę viryklę?

Užsukote čia, nes renkatės naują elektrinę viryklę namams? Trumpai pristatysime rinkoje esančias galimybes, kad galėtumėte išsirinkti geriausiai Jums tinkančią viryklę.

Skirtingi viryklių paviršiai
1. Patys pigiausi modeliai – su ketaus kaitvietėmis. Nors jos kaista ilgai, bet įkaitęs paviršius ilgai išlieka karštas. Maistas ant tokios viryklės išliks šiltas arba galėsite viryklę išjungti likus kelioms minutėms iki gaminimo pabaigos. Tiesa, šių elektrinių viryklių elektros sąnaudos – pakankamai didelės, todėl geriau investuoti į šiek tiek brangesnius, bet šiuolaikiškesnius modelius.

 

 
2. Elektrinės viryklės su stiklo keraminės kaitlente – praktiškesnis pasirinkimas. Kaitlentės greičiau įkaista, o jas valyti – paprasta.
 

 
 
3. Patys pažangiausi modeliai – su indukcinėmis kaitlentėmis. Šios viryklės brangesnės, tačiau suvartoja mažiausiai elektros energijos – tai atsiperkanti investicija. 
 
Dalis elektrinių viryklių turi praktišką konstrukciją – kaitvietės išplėtimą, t. y. ant tos pačios kaitvietės gaminti galėsite tiek su mažu, tiek su dideliu puodu.

Indukcinės ir stiklo keraminės viryklės turi likusios šilumos indikatorius, kurie įspės apie dar neatvėsusį kaitvietės paviršių.

Orkaičių variantai

RDE.LT internetinėje parduotuvėje galite rinktis viryklę su trimis skirtingais orkaičių variantais:

  1. Paprasta elektrinė orkaitė;
  2. Elektrinė orkaitė su konvekcija (ventiliatorius);
  3. Elektrinė orkaitė su konvekcija (ventiliatorius ir kaitinimo elementas).

Mėgstantiems kepti didelius mėsos gabalus ar vištą, antį pravers orkaitės su iešmu ir griliu. Traški plutelė ir sultingas vidus – kas gali būti skaniau?

Dar vienas patogus sprendimas orkaitėje – teleskopiniai bėgeliai. Jums nebereikės baimintis, kad grotelės pasvirs ir karštas indas išsprūs iš rankų.

Orkaitėse taip pat gali būti skirtingi laikmačiai – vieni tiesiog rodys laiką iki gaminimo pabaigos, kiti – patys išjungs orkaitę, kai gaminimui skirtas laikas pasibaigs.

Šiuolaikiškose viryklių orkaitėse rasite skirtingų gaminimo programų, kurios padės išgauti geriausią įvairų patiekalų skonį.

Viryklių dizainas

Elektrinės viryklės tik iš pirmo žvilgsnio vienodos. Kiekvienas gamintojas (AEG, „Electrolux“, „Bosch“ ir kt.) turi savitą stilių. Be to, galite pasirinkti elektrinės viryklės spalvą – ne tik baltą, bet ir juodą, nerūdijančio plieno.
 

 
 
 

Praktiškas sprendimas – elektrinės viryklės modelis su įspaudžiamomis rankenėlėmis. Bus lengviau valyti viryklės paviršių, o vaikams kils mažesnė pagunda sukinėti rankenėles.

 
 
 

Trumpai aptarėme svarbiausias elektrinių viryklių savybes, tad galėsite nesunkiai išsirinkti Jums labiausiai tinkantį prietaisą. Užsukite į kategoriją „Elektrinės viryklės“ ir pasinaudokite dešinėje esančiu savybių filtru.

 
 
Palyginimui įkelta 0 prekių
Palyginti pasirinktas
Išvalyti
Prekių pristatymas | Apmokėjimo būdai | Kur galima atsiimti prekes