Laimėkite išmanųjį telefoną Naujienos Prekių pristatymas Mokėjimo būdai Naudinga informacija Kontaktai
|
Skype chat
|
|
Meniu
Prekių išdavimo vietos
S. Konarskio g. 2 - 99


Naudinga informacija Kaip išsirinkti? Kaip išsirinkti gartraukį?
Kodėl reikia valyti orą virtuvėje?

Virtuvė – ne tik maisto gaminimo vieta, bet ir jaukus namų kampelis, kur prasideda visos šeimos rytas, vyksta smagūs pasisėdėjimai. Štai kodėl oras virtuvėje turi būti kokybiškai išvalomas. Stiprūs ir erzinantys kvapai nepatiks nė vienam namiškiui. Jie netgi gali paveikti šeimos narių nuotaiką, savijautą ar apetitą.

Kita, ne mažiau svarbi priežastis – švaros išsaugojimas virtuvėje. Juk nenorite, kad lubos ir sienos pakeistų spalvą, veikiamos maisto garų, o virtuvės baldai pasidengtų sunkiai nuplaunamu riebalų ir dulkių sluoksniu?  Būtent taip ir nutiktų, jeigu virtuvėje nebūtų garų surinktuvo. 

Apie Jūsų virtuvę

Jau tikriausiai žinote, kad gartraukiai būna neįmontuojami ir įmontuojami.  Neįmontuojamų gartraukių rasite kelių dizainų ir spalvų (pavyzdžiui, juodų, pilkų (nerūdijančio plieno), baltų), todėl galėsite išsirinkti labiausiai tinkantį prie Jūsų virtuvės interjero. Įmontuojamas gartraukis praktiškai tampa nepastebima virtuvės dalimi – jį paslėpsite po tokiomis pat baldų plokštėmis, kaip ir Jūsų virtuvės baldai.

Virtuvės dydis – svarbiausias rodiklis pasirenkant garų surinktuvo galingumą. Tiesą sakant, visų pirma derėtų nustatyti, kokio galingumo prietaisas Jums reikalingas, o tada rinktis patinkančio dizaino gartraukį, atitinkantį šį reikalavimą.

Jeigu Jūsų virtuvė nedidelė, pasirinkite mažos galios gartraukį – iki 300 m³/val. Vidutinės galios garų surinktuvai tiks standartinio dydžio virtuvėms – 300–450 m³/val. Didelėms virtuvėms  reikės didelės galios gartraukių – 451–650 m³/val. Jeigu virtuvė sujungta su svetaine, reikės itin galingo garų surinktuvo, kad gaminamo maisto kvapai ir kitos dalelės nepasklistų po namus.

 

Gartraukį išsirinkite prieš projektuodami virtuvės baldus, kad Jūsų pasirinktas prietaisas tikrai tilptų į numatytą vietą. 

Daugiau apie specifikacijas

Trumpai pristatysime skirtingas gartraukių galimybes. Pavyzdžiui, gartraukiai dažniausiai jungiami prie ventiliacijos angos, į kurią šalinami iš virtuvės surinkti garai. Tiesa, jeigu neturite galimybės garų surinktuvo prijungti prie ventiliacijos, Jums tereikia pasirinkti gartraukio modelį su anglies filtru. Recirkuliacijos metu į garų surinktuvo anglies filtrą patekęs oras išvalomas ir sugrąžinamas į virtuvę. Kadangi anglies filtras efektyviai sulaiko įvairius kvapus, galite jį panaudoti net ir prijungus gartraukį prie ventiliacijos angos, pavyzdžiui, kepant žuvį.

Dalis gartraukių turi intensyvų režimą. Jo prisireikia, jeigu gaminant maistą kažkas pridegė, virtuvė pilna garų, kvapai per stiprūs ir pan.

Gartraukiai skiriasi ir valdymo būdu. Pagalvokite, koks būtų patogiausias Jums: pasukamu jungikliu, mechaniniu slankikliu, mygtukais ar jutikliniame skydelyje. Itin patogu valdyti gartraukį su nuotolinio valdymo pulteliu – Jums nereikės kiekvieną kartą eiti prie jo (specifikacijose nurodyta, kurie gartraukiai turi nuotolinio valdymo pultus).
 

 
Ir pabaigai

Gerai apgalvokite, koks gartraukis būtų tinkamiausias Jūsų virtuvėje. Jeigu turite klausimų, Jums padės mūsų konsultantai – rašykite el. paštu [email protected]

RDE.LT internetinėje parduotuvėje rasite platų asortimentą neįmontuojamų (tradicinių) gartraukių modelių ir įmontuojamų gartraukių modelių. Tikrai išsirinksite tinkamą!

 
 
Palyginimui įkelta 0 prekių
Palyginti pasirinktas
Išvalyti
Prekių pristatymas | Apmokėjimo būdai | Kur galima atsiimti prekes