Laimėkite išmanųjį telefoną Naujienos Prekių pristatymas Mokėjimo būdai Naudinga informacija Kontaktai
|
Skype chat
|
|
Meniu
Prekių išdavimo vietos
S. Konarskio g. 2 - 99


Naudinga informacija Kaip išsirinkti? Kaip išsirinkti skalbimo mašiną?
Kaip išsirinkti skalbimo mašiną?

Turbūt kiekvienas iš mūsų nors kartą savo gyvenime kelia sau ir aplinkiniams klausimus: „Kokią skalbimo mašiną pasirinkti? Kas geriau — skalbimo mašina LG ar skalbimo mašina Samsung?“ Šis straipsnis kaip tik apie tai, kaip pasirinkti skalbimo mašiną, kuri taps Jūsų ištikima pagalbininkė namuose.

Dydžiai ir tūriai

Taigi, atsakant į klausimą „kaip išsirinkti skalbimo mašiną?“, pirmiausia verta susimąstyti apie tai, kur Jūs ją ketinate pastatyti (vonioje, virtuvėje, prieškambaryje, skalbykloje) ir kiek ten yra vietos. Todėl kad būtent nuo to priklauso, ar Jūs išsirinksite atskirai stovinčią skalbimo mašiną, sugebančią per vieną kartą išskalbti 3 komplektus patalynės ir dar rankšluosčius, ir kuri pagal plotį ir gylį užims ne mažiau kaip 50-60 cm erdvios vonios ar skalbyklos. Arba Jūs pasirinksite įmontuotą skalbimo mašinėlę, kuri tvarkingai ir kompaktiškai atsistos pas Jus po plautuve vonioje arba virtuvėje, pasislėpusi į elegantišką spintelę. Arba Jus pilnai tenkins aukšta ir siaura skalbimo mašina su viršutiniu skalbinių įkrovimu, kurią, be to, galima naudoti kaip lentyną.

Kitas klausimas, kurį Jūs galite pateikti sau rinkdamiesi skalbimo mašiną, - tai kokį skalbinių kiekį Jūs paprastai skalbiate ir kaip dažnai. Aišku, jeigu Jūs turite didelę šeimą ir mažų vaikų, Jums tenka dažnai skalbti dideles apimtis skalbinių ir drabužių, ir todėl Jums verta pasirinkti skalbimo mašiną su talpa nuo 8 kg. Jeigu Jūs skalbiate ne dažniau kaip kartą per savaitę ar net per dvi savaites, ir Jūsų namuose yra ne daugiau kaip trys žmonės, Jums verta pasirinkti kompaktišką skalbimo mašiną su įkrovimu iki 7 kg.

Skalbinių gręžimas ir džiovinimas

Be to, jeigu Jūs turite nedaug laisvos vietos skalbiniams džiovinti, tai geriau pasirinkti skalbimo mašiną su džiovykle arba su dideliu gręžimo greičiu (virš 1200 centrifugos apsukų per minutę). Šiuo atveju Jums nereikia bijoti, kad po tokio gręžimo skalbiniai bus suglamžyti, nes daugumoje skalbimo mašinėlių yra įrengtos funkcijos „Lengvas lyginimas“* arba „Apsauga nuo suglamžymo“*. O džiovyklė, nors ir nežymiai padidins elektros energijos suvartojimą, bet sutaupys vietą Jūsų bute, nepareikalaus papildomo įrenginio skalbiniams džiovinti, taip pat ženkliai sutaupys Jūsų laiką.
 

 

Tarp kitko, dauguma šiuolaikinių skalbimo mašinų, netgi vykdydamos gręžimą dideliais greičiais, veikia gana tyliai, o mašinėlės su EcoSilence Drive arba Super Silent System - dar tyliau. Todėl renkantis skalbimo mašiną galima nesusimąstyti dėl jos išdėstymo toliau nuo poilsio zonų arba nuo vaikų kambario.

Funkcijos ir programos

Tai baziniai skalbimo mašinų pasirinkimo kriterijai, bet jeigu išskleisti toliau atsakymą į klausimą „kaip išsirinkti skalbimo mašiną“, tai Jums verta susimąstyti apie tas funkcijas, kurios būtų Jums naudingos. Pavyzdžiui, skalbimo mašina Hotpoint-Ariston arba skalbimo mašina LG su Apdorojimu garais“ bus jums naudinga, jeigu Jūs turite mažų vaikų, kurių drabužiams būtina atlikti dezinfekavimą.

Jeigu Jūs turite naminių augintinių, tai Jums bus naudinga pasirinkti skalbimo mašiną su funkcija „Gyvūnų plaukų pašalinimas“*. Skalbimo mašina Indesit tiks labai užsiėmusiems žmonėms arba viengungiams, kadangi, norint paleisti skalbimo mašinos darbą, pakanka nuspausti tik vieną mygtuką*. Be to, kai kurios skalbimo mašinos dabar yra tokios išmanios ir protingos, kad pačios sugeba dozuoti plovimo priemones, pasverti skalbinius, ir parinkti reikiamas programas arba įsiminti Jūsų mėgstamus skalbimo režimus.

 
Saugumas ir ekonomiškumas

Šiuo momentu beveik visos skalbimo mašinos ekonomiškai ir taupiai vartoja elektros energiją*, vandenį* ir plovimo priemones*, taip pat yra patikimai apsaugotos nuo pratekėjimų* gedimo metu (remontui) ir nuo programų pakeitimo darbo metu, kadangi jų valdymo plokštę galima užblokuoti*. Be to, visos jos turi garantiją, kuri taikoma įvairioms gedimų, broko rūšims, taip pat skalbimo mašinos sumontavimui ir palaikymui.

Jūsų stilius

Todėl toliau renkantis skalbimo mašiną, reikia pasitikėti savo estetinėmis preferencijomis. Pavyzdžiui, skalbimo mašinos su jutikliniu valdymo paneliu su dideliu ekranėliu ir turinčios Wi-Fi, tiks butams su šiuolaikišku dizainu.

Klasikos mėgėjams tiks įprastos baltosios skalbimo mašinos su posūkio perjungikliais ar mygtukais, ir nedideliais ekranėliais.

Rezultatas: 4 skalbimo mašinos pasirinkimo žingsniai

Reziumuojant viską, kas pasakyta aukščiau, atsakant į klausimą „kaip išsirinkti skalbimo mašiną?“, reikia pirmiausia susimąstyti:

  1. Apie skalbimo mašinos tūrį ir pastatymo vietą;
  2. Apie gręžimo greitį ir džiovyklės buvimą;
  3. Apie papildomas naudingas funkcijas, remiantis Jūsų poreikiais ir gyvenimiška situacija;
  4. Apie skalbimo mašinos išvaizdą ir jos harmoningą įstatymą į bendrąjį patalpos ir viso buto interjerą.

Ir galiausiai, nė vienas tekstas nepakeis gyvojo specialisto konsultacijos, todėl kreipkitės į mūsų profesionalus.

Pasižiūrėti visas skalbimo mašinas galima čia.

 
 
 
Palyginimui įkelta 0 prekių
Palyginti pasirinktas
Išvalyti
Prekių pristatymas | Apmokėjimo būdai | Kur galima atsiimti prekes