Laimėkite išmanųjį telefoną Naujienos Prekių pristatymas Mokėjimo būdai Naudinga informacija Kontaktai
|
Skype chat
|
|
Meniu
Prekių išdavimo vietos
S. Konarskio g. 2 - 99


Naudinga informacija Kaip išsirinkti? Kaip išsirinkti indaplovę?
Kaip išsirinkti indaplovę?
 
Ekonomiškumas

Nepaisant gyvuojančių stereotipų apie dideles sąnaudas naudojant indų plovimo mašiną, jos vidutinis vandens suvartojimas yra bent jau du kartus mažesnis, nei plaunant rankiniu būdu, o energijos suvartojimas yra nereikšmingas, palyginti su kita buitine technika. Turėkite omenyje, kad suvartojamos energijos kiekis yra tiesiogiai proporcingas vandens tūriui, ir kuo tiksliau vanduo ir plovimo priemonė patenka ant indų, tuo švaresni šie tampa, ir tuo mažesnės yra jų sąnaudos. Ypač, jeigu Jūsų indų plovimo mašina turi vandens švarumo jutiklį ir funkciją „Multi tab“.

O be to, įmontuojama indų plovimo mašina su džiovykle taupo erdvę virtuvėje ir suteikia pastarajai tvarkingą išvaizdą. Kokią įmontuojamą indų plovimo mašiną Jūs pasirinktumėte, atminkite, kad su ja indai taps švaresni, o išlaidos vandeniui, elektrai ir plovimo priemonėms – gerokai mažesnės.

Kompaktiškumas ir talpa

Pirmiausia reikia susimąstyti apie indų plovimo mašinos talpumą, t.y. kiek indų komplektų ji gali išplauti ir išdžiovinti per vieną kartą (1 ciklą). Indų komplektas – tai: 1 didelė ir 1 gili lėkštė, 1 lėkštelė, 1 puodukas arba 1 stiklinė, 1 šakutė, 1 peilis ir 2 šaukštai. Kuo daugiau žmonių šeimoje, tuo daugiau komplektų talpinančią indaplovę pravartu įsigyti.

Didesnį stalo įrankių kiekį sutalpinsite į indų plovimo mašiną, jeigu stalo reikmenims yra atskiras skyrius. Nei puodai, nei keptuvės, nei dideli dubenys neįskaičiuojami į komplektą, todėl jiems išplauti indų plovimo mašinoje būtina išskirti papildomą erdvę.

Taigi, šeimai iš 4 žmonių tiks talpi indų plovimo mašina 8-10-čiai komplektų, kurios plotis yra 60 cm, o mažesnio namų ūkio poreikius visiškai patenkins 4-5-iems komplektams skirta 45 cm pločio indaplovė.

Naudojimo tylumas ir patogumas

Visos indų plovimo mašinos skleidžia triukšmą ir vibruoja, ir, jeigu Jūs ruošiatės naudoti indų plovimo mašiną vakaro metu, tai Jums verta rinktis iš modelių su triukšmo absorbavimo sistema „Silent System“, arba indų plovimo mašinas su režimu „Programos pradžios atidėjimas“, kuris padės perkelti programų paleidimą į Jums patogesnį laiką (pavyzdžiui, nakčiai arba, kai Jūsų nėra namuose).Apie plovimo ir džiovinimo užbaigimą indų plovimo mašina praneš Jums garso signalu.

Švara vos per kelias minutes

Toliau keli žodžiai apie bazines indų plovimo programas, kurias privalo turėti ir paprastos, ir geriausios indų plovimo mašinos.

Su nedideliu kiekiu nešvarių indų per trumpą laiką susitvarkys programa „Pusinis pakrovimas“, kuri taip pat taupo elektros energiją, vandenį ir plovimo priemones. O „greitojo plovimo“ režimas daugiausia per 30 min. susitvarkys su keliais komplektais silpnai užterštų indų.

„Intensyvaus plovimo“ programa esant 65-70 °С temperatūrai lengvai išvalo labai nešvarius indus, o rūpestingam trapių bokalų plovimui tiks „delikataus plovimo“ režimas esant 30-45 °С temperatūrai.

Plovimui ir dezinfekavimui nėra nieko geresnio už režimus “Hygiene”* ir “Oxygen”*, neutralizuojančius kenksmingas bakterijas ir nemalonius indų kvapus.

 
Saugumas

Dauguma šiuolaikinių mašinų yra absoliučiai saugios eksploatuojant, dėl apsaugos nuo pratekėjimų ir Aqua stop* režimų, taip pat valdymo skydelio ir durelių blokavimo – „Apsauga nuo vaikų“, kuris apsaugo įrenginį nuo gedimo, Jūsų smalsius vaikus – nuo nudegimų, o Jūsų namą ir Jūsų kaimynus – nuo tvano.

4 žingsniai renkantis įmontuojamą indų plovimo mašiną:
  1. Įvertinkite įmontuojamos indų plovimo mašinos gabaritus, kad ši tvarkingai atsistotų pas Jus virtuvėje;
  2. Įvertinkite, kiek yra indų komplektų ir kaip dažnai Jūs juos plaunate;
  3. Įvertinkite, kokiu paros metu ir kaip dažnai Jūs tai darote;
  4. Įvertinkite, kokios būtent indų plovimo mašinos funkcijos reikalingos būtent Jums: indų dezinfekavimas svarbus, jeigu Jūs turite vaikų, intensyvus plovimas – jeigu Jūs gaminate riebų ir gausų maistą arba kepinius, ir t. t.

Pasižiūrėti visas įmontuojamas indų plovimo mašinas galima čia.

 
 
Palyginimui įkelta 0 prekių
Palyginti pasirinktas
Išvalyti
Prekių pristatymas | Apmokėjimo būdai | Kur galima atsiimti prekes