Loterijos nugalėtojas Naujienos Prekių pristatymas Mokėjimo būdai Naudinga informacija Kontaktai
|
Skype chat
|
|
Prekių išdavimo vietos
S. Konarskio g. 2 - 99


Mokėjimo būdai Tax free
Gaukite „Tax Free“ formą

 Mokėdami už prekes RDE.LT internetinėje parduotuvėje, paprašykite PVM susigrąžinimo paslaugos („Tax Free“) formos. 

Yra du „Tax Free“ formos tipai: mėlyna ir balta. Užpildykite būtinus formos laukus spausdintomis lotyniškomis raidėmis.*
*Įsidėmėkite: Nekorektiškai užpildyta forma = PVM susigrąžinimo paslaugos atsisakymui. 

Antspaudas

Prašome, prieš išskrisdami lėktuvu ar išvykdami iš Lietuvos Respublikos antžeminiu ar jūrų transportu, skirkite pakankamai laiko PVM susigrąžinimo procesui.

  • Prieš registraciją skrydžiui arba kirsdami Lietuvos Respublikos sausumos sieną, sustokite prie muitinės ir pateikite užpildytas PVM susigrąžinimo paslaugos formas („Tax Free Form“), pasą, pirkinių kvitus ir pačius pirkinius, bei paprašykite, kad muitinės darbuotojas padėtų antspaudą ant Jūsų pateiktų PVM susigrąžinimo paslaugos formų („Tax Free Form“).
  • Įsitikinkite, kad visos prekės yra su etiketėmis, kuriose yra nurodyta jų kaina. Nesupakuokite savo pirkinių, nes Jums reikės parodyti juos muitinės darbuotojams.
Susigrąžinkite mokesčius

Prieikite prie mokesčių grąžinimo punkto, pažymėto „Global Blue“ logotipu.

Pateikite užpildytą ir antspauduotą PVM susigrąžinimo paslaugos formą ir sumokėtas PVM Jums bus grąžintas į Jūsų nurodytą sąskaitą arbą išmokėtas grynais.

Skubate?

Išsiųskite paštu užpildytą ir antspauduotą PVM susigrąžinimo paslaugos formą specialiame „Global Blue“ voke ir sumokėtas PVM Jums bus grąžintas į Jūsų nurodytą sąskaitą. Pateikdami savo el. pašto adresą PVM susigrąžinimo paslaugos formoje („Tax Free Form“), Jūs palengvinsite ir paspartinsite „Global Blue“ klientų aptarnavimo centro darbuotojų bendravimą su Jumis.

Prašome atkreipti dėmesį, kad kai kuriuose mokesčių grąžinimo punktuose Prancūzijoje, Anglijoje ir Šveicarijoje už mokesčių gražinimo grynaisiais pinigais gali būti taikomas papildomas administracinis mokestis*.

*PASTABA.: Grąžintina mokesčių suma, tai Jūsų sumokėto PVM suma iš kurios yra išskaičiuoti administraciniai mokesčiai.

Svarbu žinoti

  • Daugelyje Europos Sąjungos šalių, norint įgyti teisę susigrąžinti sumokėtą PVM, prekę (prekes) reikia įsigyti „Tax Free“ sistemai priklausančioje parduotuvėje už tam tikrą pinigų sumą: Lietuvos Respublikoje ši pinigų sumą yra 57,92 € (200 Lt).
  • Užpildytų ir antspauduotų PVM susigrąžinimo paslaugos formų („Tax Free Form“) skaičius nėra ribojamas. Kirsdami Lietuvos respublikos sieną, Jūs galite pateikti neribotą PVM susigrąžinimo paslaugos formų („Tax Free Form“) skaičių.
  • Išvykstant iš Lietuvos Respublikos reikia muitininkui pateikti PVM susigrąžinimo paslaugos formas („Tax Free Form“), pasą ir prekes. Jei Jūs planuojate kirsti kelių Europos Sąjungos šalių sienas, tai PVM susigrąžinimo paslaugos formas („Tax Free Form“), pasą ir prekes pateikite kirsdami paskutinės šalies, esančios Jūsų kelionės maršrute, sieną.
  • Įsigytas prekes iš Lietuvos Respublikos reikia išvežti per 3 mėn. nuo jų įsigijimo. Teisingai užpildyta ir antspauduota PVM susigrąžinimo paslaugos forma („Tax Free Form“) galioja 1 metus.
  • Detalesnę informaciją Jūs galite sužinoti apsilankę tinklalapyje: www.global-blue.com

 
 
Palyginimui įkelta 0 prekių
Palyginti pasirinktas
Išvalyti
Prekių pristatymas | Apmokėjimo būdai | Kur galima atsiimti prekes