Laimėk Sennheiser ausinės Naujienos Prekių pristatymas Mokėjimo būdai Naudinga informacija Kontaktai
|
Skype chat
|
|
Prekių išdavimo vietos
S. Konarskio g. 2 - 99


Kontaktai Apie mus Informacija klientams apie internetinę parduotuvę RDE.LT


„RD Electronics“ tinklo parduotuvių klientai, įsigiję prekių, per paskutinius 6 mėn. užpildė beveik 5000 anketų. Taip siekiame nuolat gerinti aptarnavimo kokybę ir pateisinti klientų pasitikėjimą. Mūsų elektroninė parduotuvė – Pabaltijo parduotuvių tinklo dalis, todėl apklausų rezultatuose išreikštą įvertinimą pristatome Jums, kad būtumėte tikri – RDE.LT įsigysite patikimą pirkinį.


Nuolat atliekame mūsų pirkėjų apklausas, kad įsitikintume, jog jie yra patenkinti išsirinktais pirkiniais ir aptarnavimo kokybe. Pagal apklausų duomenis, 96 % pirkėjų buvo labai patenkinti ir rekomenduoja Jums internetinę parduotuvę www.rde.lt. Jūs galite būti tikri, kad pirkdami mūsų internetinėje parduotuvėje įsigysite patikimas prekes.


Pabaltijo šalyse sulaukiame daugiau kaip 1500 užsakymų per dieną. Mes visada stebime klientų aptarnavimo kokybę, kad Jūs būtumėte 100 % patenkinti apsipirkdami internetinėje parduotuvėje www.rde.lt.Mes atstovaujame daugiau kaip 250 gamintojų, visos prekės – tik originalios, su oficialiomis garantijomis. Tikimės, kad  gausus prekių pasirinkimas Jus visada maloniai nustebins.


Mūsų sandėliuose yra daugiau kaip 100 000 prekių, kurias galime Jums išsiųsti jau šiandien. Kadangi įsigyjame prekes dideliais kiekiais, visada galime Jums pasiūlyti geras kainas ir aukščiausią kokybę.
 
 
Palyginimui įkelta 0 prekių
Palyginti pasirinktas
Išvalyti
Prekių pristatymas | Apmokėjimo būdai | Kur galima atsiimti prekes