Pristatymas ir apmokėjimas

Pristatymo būdai

Mokėjimo būdai

Mokėjimo būdai

Atsiskaitymas grynaisiais arba bankine kortele

Atsiimant prekes RDE.LT prekių išdavimo punkte

Lizingo sudarymas

Ypač patogiai ir greitai norimas prekes galite pirkti išsimokėtinai internetu!

Pavedimas

Pateiksime Jums išankstinio mokėjimo sąskaitą faktūrą, kurią galėsite apmokėti pavedimu

Mokėjimas internetu

Šiuo metu ši galimybė yra siūloma klientams SEB, SWEDBANK ir LUMINOR

Mokėjimas kreditine
kortele internete

Už užsakymą galima atsiskaityti tik Lietuvoje esančių bankų išduotomis kredito kortelėmis

Atsiskaitymas grynaisiais arba kreditine kortele gavus prekes kurjeriu

Svarbu!

  1. Jei prekę atsiimate RDE.LT prekių išdavimo punkte ir prekė užsakyta fiziniam asmeniui, tiesiog turite įvardyti užsakymo numerį (ID). Taigi, tiek Jūs, tiek kitas asmuo, žinantis užsakymo numerį, galite atvykti pasiimti užsakymo. Turėti su savimi asmens tapatybę įrodantį dokumentą, jei užsakymas yra apmokėtas iš anksto.
  2. Atsiimant prekę iš kurjerių tarnybos DPD, būtina pateikti asmens tapatybės kortelę (vairuotojo pažymėjimą arba pasą). Užsakymą gali atsiimti pirkėjas (tas, kuris sumokėjo už prekes) arba įgaliotas asmuo, nurodytas pateikiant užsakymą.
  3. Jei į namus pristatytas prekes gaunate be išankstinio apmokėjimo, nepamirškite paruošti reikiamos sumos.
  4. Jei prekė pristatoma ne į RDE.LT prekių išdavimo punktą, o pristatymu per DPD kurjerius ar į Omniva/LP Express/DPD Pickup paštomatus, tuomet būtinai išsaugokite PVM sąskaitą- faktūrą, jos prireiks garantinio aptarnavimo atveju
  5. Jei negalite priimti prekių nustatytu laiku, prašome apie tai pranešti mūsų klientų aptarnavimo vadybininkams telefonu +37070077772 ir mes pakeisime pristatymo datą.
  6. Pristatymo data gali keistis, jei adreso laukai užpildomi neteisingai, taip pat jei mokėjimas yra pavedimas ar lizingas.
  7. Klientų patogumui planuojame pristatymus artimiausiomis dienomis. Siunčiame gavėjui SMS ir el. laišką su numatoma pristatymo data. Jei norite pakeisti pristatymo sąlygas iškart po užsakymo, skambinkite mums telefonu +37070077772. Jei prekės jau buvo išvežtos iš mūsų sandėlio, pasirinkus pristatymą per DPD kurjerių tarnybą, kai gausite iš DPD kurjerių tarnybos SMS pranešimą su nuoroda, kurioje galėsite pakeisti adresą ir gavimo datą. Pasirinkus kitus pristatymo būdus, reikia susisiekti su mumis telefonu.

14 dienų atsisakymui
nuo prekės

Daugiau nei 100 000 prekių sandėlyje

Užsakymo apmokėjimas
atsiimant

Puikus kainų pasiūlymas