Laimėkite išmanųjį telefoną Naujienos Prekių pristatymas Mokėjimo būdai Naudinga informacija Kontaktai
|
Skype chat
|
|
Meniu
Prekių išdavimo vietos
S. Konarskio g. 2 - 99


NULINĖS DIENOS


 

Kai RDE.LT yra Nulinės dienos, geriausias laikas įsigyti prekes.

Bet kurią brangesnę nei 50 eurų prekę Inbank | Mokilizingas galima lizinguoti iki 10 mėnesių be jokio komisinio mokesčio, taip pat nemokėti už pristatymą į LP Express24 paštomatus, kai užsakymas yra  daugiau nei 100 eurų. Apie Nulinių dienų datą galite sužinoti tik el. paštu, būdami mūsų abonentu (užsiprenumeruoti galite atlikdami užsakymą arba užsiregistravę loterijoje). Jei užsiregistravote dalyvaudami loterijoje, sveikiname, dabar Nulinės dienos Jūsų neaplenks!


Nedažnai galite tiesiog padalinti mokėjimą, nepermokėdami. Galbūt tai leis Jums įsigyti būtent tai, ko seniai norėjote, tiesa?!


Sužinokite apie kitas mūsų akcijas mūsų svetainėje arba mūsų Facebook puslapyje!

 
„EPSON“ 3-čių METŲ PRATĘSTA GARANTIJA, TAIKOMA ATRINKTIEMS SPAUSDINTUVAMS (2020 m.)
  NUOSTATOS IR SĄLYGOS

1.     Tai yra pasiūlymas pratęsti „Epson“ 1 metų komercinę garantiją, suteikiamą pirmajam toliau esančiame sąraše nurodyto spausdintuvo (žr. „Atrinkti spausdintuvai“) naudotojui, iki 3 metų arba kol bus išspausdintas maksimalus puslapių skaičius (jei taikoma), atsižvelgiant į tai, kas įvyks anksčiau.

2.     Šia akcija galima pasinaudoti pateikus užsakymą „Epson“ įgaliotajam perpardavėjui nuo 2020-04-01 iki 2022-03-31 („Akcijos galiojimo laikotarpis”). Dalyviai turi pateikti prašymus naudodami registracijos prašymo formą ne vėliau nei po trisdešimt (30) dienų nuo įsigijimo datos, o paskutinė data, kai galima pateikti prašymą, yra 2022-04-30.
 

3.     Gavę spausdintuvą tiesiog apsilankykite adresu www.epson.eu/printerwarranty, užpildykite prašymo formą ir pateikite ją kartu su serijos numeriu. Bus priimti tik visiškai užpildyti prašymai, pateikti per trisdešimt (30) dienų nuo įsigijimo datos. Pateikę prašymą internetu galėsite išspausdinti patvirtinimo puslapį, kuriame patvirtinama, kad jūsų prašymas gautas. Praėjus 31 dienai nuo registracijos datos galėsite patikrinti, ar jūsų garantija užregistruota, adresu https://warrantycheck.epson.eu

 

4.     „Epson“ komercinė garantija bus taikoma visiems tinkamiems pirkiniams neatsižvelgiant į šią akciją. Jos sąlygos priklauso nuo šalies ir produkto. Šią garantiją siūlanti „Epson“ įmonė priklauso nuo šalies, kurioje „Epson“ įmonė pirmą kartą pardavė jūsų įsigytą „Epson“ produktą. Išsamios informacijos apie aptarnavimo paslaugų lygį ir garantijos, taikomos atrinktiems spausdintuvams, sąlygas rasite adresu www.epson.eu/warranty.

5.     Šios nuostatos niekaip neuždraudžia jums naudotis bet kokiomis taikomomis įstatymais numatytomis teisėmis.

6.     Šia akcija gali pasinaudoti 18 metų ar vyresni dalyviai, gyvenantys vienoje iš toliau nurodytų šalių, kurioje įsigijo vieną iš atrinktų spausdintuvų iš įgaliotojo „Epson“ perpardavėjo: Vokietija, Austrija, Šveicarija, Prancūzija, Italija, Ispanija, Portugalija, Nyderlandai, Belgija, Suomija, Norvegija, Danija, Švedija, JK, Airija, Vengrija, Lenkija, Rumunija, Slovakija, Estija, Lietuva, Latvija, Bulgarija, Čekijos Respublika, Makedonija, Kroatija, Kosovas, Juodkalnija, Slovėnija, Malta, Kipras, Graikija, Serbija, Albanija, Bosnija ir Hercegovina.

 7.     Akcija negali pasinaudoti joks asmuo, kuris tiesiogiai dalyvauja ją vykdant. Perpardavėjai ar mažmenininkai negali pateikti prašymo jūsų vardu.

 8.     Jei grąžinsite „Epson“ produktą (perpardavėjui), jums nebebus taikoma pratęsta garantija. Ši sąlyga niekaip neuždraudžia jums naudotis bet kokiomis taikomomis įstatymais numatytomis teisėmis.

 9.     Norint pasinaudoti akcija jos galiojimo laikotarpiu, galima pateikti tik vieną (1) prašymą dėl vieno atrinkto spausdintuvo (pagal unikalų serijos numerį).

 10. 3-čių metų pratęsta garantija nebus taikoma, jei:

a)   įsigytam spausdintuvui netaikoma ši akcija ir (arba) jis įsigytas ne akcijos galiojimo laikotarpiu ir (arba)

b) registracijos prašymo forma užpildyta neteisingai arba neužpildyta ir (arba)

c) registracijos prašymo forma nepateikta „Epson“ per trisdešimt (30) dienų nuo įsigijimo datos.

 11. „Epson“ neatsako už jokius techninius, spausdintuvo, programinės įrangos, serverio, svetainės ar kitus gedimus, dėl kurių klientas negali pasinaudoti akcija (arba kyla kitų problemų).

 12. „Epson“ pasilieka teisę patikrinti visus prašymus, kad galėtų įsitikinti, jog laikomasi šių nuostatų, ir paprašyti papildomos informacijos, susijusios su bet kokiomis registracijos prašymo formomis bei patvirtinamaisiais dokumentais.

13. Šios nuostatos ir sąlygos yra visa mūsų sudaroma sutartis, taikoma minimam pasiūlymui ir pakeičianti visas ankstesnes rašytines arba žodines mūsų sutartis, sandorius, įsipareigojimus ar pasiūlymus, susijusius su tokiais dalykais.

14. Registruodamiesi dalyvauti akcijoje, turėsite pateikti asmeninius duomenis, kurie „Epson“ reikalingi akcijai administruoti. Daugiau informacijos rasite akcijų privatumo informacijos pareiškime. „Epson“ ne tik naudos jūsų asmeninius duomenis akcijai administruoti, bet ir paprašys jūsų sutikimo siųsti su „Epson“ prekės ženklo produktais susijusią rinkodaros medžiagą, pvz., apklausas, naujienlaiškius ir (arba) „Epson“ reklamą. To daryti neprivalote.

 

15. Šioms nuostatoms ir sąlygoms yra taikomi šalies, kurioje įsigijote „Epson“ atrinktą spausdintuvą, įstatymai, o kilus ginčams jie sprendžiami kompetentinguose šios šalies jurisdikcijos teismuose.

16. Dalyvaudami šioje akcijoje jūs patvirtinate, kad perskaitėte, supratote ir sutinkate su šiomis nuostatomis ir sąlygomis. Akcijos organizatorius pasilieka teisę atšaukti arba pakeisti šias nuostatas be išankstinio įspėjimo, jei pagrįstai negali kontroliuoti susidariusių aplinkybių.

Akcijos organizatorius: „EPSON Europe B.V.“, European Marketing Department, Westside, London Road, Hemel Hempstead, Hertfordshire, UK HP3 9TD.

 
 
Palyginimui įkelta 0 prekių
Palyginti pasirinktas
Išvalyti
Prekių pristatymas | Apmokėjimo būdai | Kur galima atsiimti prekes